کد خبر: 304273 A

جام‌حذفی فوتبال ایران؛

ایلنا: تیم‌های راه‌آهن و سپاهان جشنواره‌ای از گل مقابل رقبای حذفی خود به راه انداختند تا نشان دهند کار راحتی در پیش داشتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مرحله یک‌شانزدهم جام حذفی فوتبال ایران از ساعت 16:30 با 2 دیدار همزمان آغاز شد که تیم‌های راه‌آهن و سپاهان‌اصفهان مقابل رقبای خود جشنواره‌ای از گل به راه انداختند.

راه‌آهن که میزبان منطقه آزاد کیش بود موفق شد رقیب خود را با نتیجه 5 بر یک از پیش رو بردارد. در این دیدار بهادر عبدی(42پنالتی)، سیامک کوهنورد(50)، محسن ایران نژاد(70)، حمیدرضا علی‌عسگری(77) و مهرداد محمدی(91) برای تیم تحت هدایت فرهاد کاظمی گلزنی کردند تا صعود این تیم را به مرحله یک‌هشتم نهایی جشن بگیرند. مهدی مناری هم دقیقه 46 موفق شد تک گل کیشی‌ها را وارد دروازه تیم لیگ‌برتری راه‌آهن کند.

حریف در دور یک‌هشتم نهایی باید به مصاف استقلال خوزستان برود.

همچنین در دیگر دیدار این مرحله تیم سپاهان اصفهان میزبان سفیر قزوین بود که موفق شد 4 بار دروازه قزوینی‌ها را به توپ ببندد تا شاگردان فرکی گام محکمی برداشته باشند و برای رقبای خود در جام حذفی خط و نشان بکشند. امین جهان عالیان، حسین پاپی، حسین پاپی و محمدرضا خلعتبری در این دیدار 4 بار برای طلایی پوشان اصفهانی گلزنی کردند. سپاهان در دور یک‌ هشتم نهایی جام حذفی حریف برنده استقلال اهواز و کارای شیراز خواهد شد.

برنامه ادامه رقابت‌های جام حذفی که عصر امروز برگزار می‌شود به این شرح است:‌

استقلال‌تهران- شهرداری سمنان،‌ساعت 18:40، ورزشگاه تختی
ذوب آهن - بادران تهران، ساعت 18:45، فولادشهر
فولاد خوزستان - ایثار جیرفت، ساعت 18:45، ورزشگاه غدیر
سپاهان اصفهان راه‌آهن تهران جام حذفی فوتبال ایران؛
نرم افزار موبایل ایلنا