کد خبر: 304799 A

مشهد پتانسیل 2 تیم در لیگ‌برتر را دارد

سرمربی جدید تیم فوتبال ابومسلم گفت: دربی امسال مشهد یک اتفاق تازه در فوتبال‌خراسان است.

رمضان شکری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: فکر می‌کنم بعد از سال‌ها که دربی مشهد بین پیام و ابومسلم بود دربی امسال مشهد بین پدیده و سیاه جامگان یک اتفاق تازه برای فوتبال خراسان است و باید ببینیم این بازی شرایط دربی را دارد یا نه و باید منتظر انجام این بازی باشیم.

وی افزود: به نظرم هنوز حساسیت زیادی روی این بازی نیست چون اول فصل است و هر 2 تیم مثل هم نتیجه گرفته اند اما بازی برگشت نشان می دهد این بازی مثل دربی واقعی است چون حساسیت ها بیشتر می‌شود.

وی درباره عملکرد 2 تیم در فصل‌جاری اظهار داشت: سیاه‌جامگان تازه وارد لیگ‌برتر شده و عملکردش مناسب بوده اما پدیده چون سال‌قبل هم بوده باید شرایط بهتری داشته باشد. البته رضا مهاجری سال اول سرمربیگری‌اش در لیگ برتر است و باید به او فرصت بدهند تا بتواند تیمش را جمع کند.

سرمربی‌ابومسلم درباره حضور 2 تیم از مشهد در لیگ‌برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم مشهد همیشه پتانسیل حضور 2 تیم در لیگ‌برتر را داشته اما بنا به دلایلی نمی‌توانستند تیم‌ها را در لیگ‌برتر حفظ کنند و ان‌شالله امسال 2 سهمیه را حفظ کنند چون خیلی به نفع استان‌خراسان و فوتبال مشهد است.

شکری در پایان درباره شرایط ابومسلم گفت: تمرینات ما تازه شروع شده و امیدواریم تیم خوبی ببندیم تا جزو تیم‌های صعودکننده به لیگ‌یک باشیم. مالک‌جدید باشگاه شرایط مناسبی تا الان ایجاد کرده و ان‌شالله بتوانیم در زمین هم خوب کار کنیم و تیم خوبی در رقابت‌ها داشته باشیم.

رمضان شکری
نرم افزار موبایل ایلنا