کد خبر: 305548 A

جام‌جهانی والیبال- ژاپن؛

ایلنا: سرمربی تیم ملی والیبال ونزوئلا گفت: دیوار دفاعی امریکا بسیار قوی است، مسابقه سختی را تجربه کردیم.

به گزارش ایلنا، وینچنزو ناچی، سرمربی تیم ملی والیبال ونزوئلا پس از شکست 3 بر صفر تیمش برابر آمریکا در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازی امروز خیلی سخت بود؛ به خصوص در ست سوم که اصلاً نتوانستیم ثبات داشتیم باشیم. دیوار دفاعی آمریکا ما را از پای انداخت. ضمن اینکه نتوانستیم توپ های برگشتی را هم پاسخ دهیم. در بازی با لهستان با اینکه آنها هم سرویس های قدرتمندی را روانه زمین ما می کردند، اما بازی را مدیریت کردیم، اما امروز هیچ کاری نکردیم. از باخت امروز دلسرد نخواهیم شد و با امید ادامه خواهیم داد.

وی در مورد بازی با ژاپن خاطرنشان کرد: بازی فردا هم سخت خواهد بود؛ البته نه به این دلیل که در برابر ژاپن قرار گرفته ایم، بلکه موضوع روش بازی ما است. همه چیز بستگی به عملکرد خوب تیم و بازیکنانم دارد. اگر بتوان جنگنده تر بازی کرد و تاکتیک داشت، بی شک توان پیروزی در ما هست.

جان اسپیرا، سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا هم با حضور در این نشست خبری عنوان کرد: تمرکز خوبی روی بازی داشتیم و به همه جزئیات توجه کردیم. این استراحت دو روزه باعث شد تا بازیکنان من انرژی لازم را در ادامه راه کسب کنند. همانطور که همه اذعان می کنند، سرویس های ما فوق العاده است. امروز هم در سرویس زدن پیشرفت داشتیم. جدال خوبی بود. باید در برخی از موارد جزئی، تغییراتی را حاصل کنیم.

وی درمورد بازی فردا برابر ایران، تصریح کرد: بازی فردای ما در برابر ایران است. تیم ایران را به خوبی می شناسیم. در لیگ جهانی هم با ایران بازی کردیم. همیشه بازی ما با ایران دیداری تماشایی خواهد بود. ایران تیمی استثنائی است. تمام تمرکز ما روی بازی فردا خواهد بود.امیدوارم پیروزی های ما باز هم تداوم داشته باشد.

دیوید لی، کاپیتان تیم ملی والیبال آمریکا هم گفت: به تیم خودم افتخار می کنم. بازی امروز را با تمرکز بسیار بالا آغاز کردیم. سرویس، نقطه تفاوت دو تیم محسوب می شد. نه تنها در این بازی بلکه در کل این رقابت ها، سرویس موجب تفاوت تیم آمریکا شد. امتیاز سرویس، ما را پیش انداخت. اگر همینطور سرویس بزنیم، به هدف نهایی خود خواهیم رسید.

همچنین کروین پانوروا، کاپیتان تیم ملی والیبال ونزوئلا در این نشست گفت: به تیم آمریکا تبریک می گویم. بازی امروز به خصوص ست سوم سخت بود. با سرویس های تیم آمریکا مدام دست و پنجه نرم می کردیم. امروز خوب کار نکردیم. در دیدار بعدی با ژاپن، تمام توان خود را به کار می بندیم تا امتیاز بگیریم.

جام‌جهانی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا