کد خبر: 305614 A

گل ملوان صددرصد خطا بود؛

کاپیتان تیم فوتبال راه آهن گفت: مقابل ملوان همه چیز بد بود و در نهایت باختیم.

بهادر عبدی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، با بیان این مطلب اظهار داشت: بازی با ملوان بازی خوبی نبود و کارهایی که لازم بود را در زمین انجام ندادیم و نتوانستیم موقعیت ایجاد کنیم و روی خطای صد در صد حریف گل خوردیم. همه چیز بد بود؛ هم ما بد بودیم و هم داوری بد بود و باختیم. الان کاری نمی شود کرد و فقط باید تمرین کنیم تا بازی های بعد بهتر باشیم.

وی افزود: کسب 5 امتیاز از 6 بازی به هیچ وجه راضی کننده نیست. ایرادی که بچه های ما دارند این است که جلوی تیم های بزرگ خیلی تمرکز دارند اما مقابل تیم های هم رده خودمان ضعیف ظاهر می شوند و تمرکز لازم را ندارند که این خیلی بد است. بازی بعد ما با استقلال تهران است و عملکرد بچه های ما زمین تا آسمان فرق خواهد کرد و مطمئن باشید بهترین عملکرد را خواهیم داشت اما از نظر حرفه ای اصلا قشنگ نیست.

عبدی در پایان گفت: تمام تلاش مان این است که مثل سال قبل پایین جدولی نباشیم. ما هم دوران بدنسازی را از دست دادیم و هم نتوانستیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم. الان شبانه روز تلاش می کنیم تا بهتر شویم. باید ذهنیت مان را عوض کنیم و در همه بازی ها با تمرکز بالا بازی کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

بهادر عبدی
نرم افزار موبایل ایلنا