کد خبر: 305768 A

درباره میداودی حرف نمی زنم!

سرمربی تیم فوتبال سایپا پیروزی برابر پرسپولیس را حاصل بازی با برنامه و با صبر و حوصله تیمش عنوان کرد.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی پس از پیروزی 2 بر یک تیمش برابر پرسپولیس ضمن بیان این مطلب گفت: وقتی ما موقعیت هایی براساس خواسته های خودمان داشتیم نشان می دهد که ما با برنامه کار کردیم. از بازیکنانم تشکر می کنم که چیزی که ایده های تیم بود آنهار ا متعهدانه انجام دادند. از این پیروزی بسیار خوشحالم.

وی در مورد داوری این دیدار گفت: اگر ما می خواهیم پرسپولیس تبدیل به یک تیم خوب شود راهش این نیست. پرسپولیس تیم بزرگی است و اگر می خواهیم دست به کارهایی بزنیم اصلا این راهش نیست و غلط است. راه های بهتری وجود دارد که باید برویم سراغ این راه ها.

جلالی در مورد بازی ندادن به میلاد میداودی و اینکه او با مربی تیم اختلاف داشته است گفت: در این مورد صحبت نمی کنم چرا که این یک مسئله داخلی است و مربوط به خانواده خودمان می شود که باید در خانواده هم حل شود.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد بازی دادن به بازیکنانی که سن شان بالاست گفت: استراتژی یک باشگاه را سرمربی تعیین نمی کند. سرمربی در ابتدای فصل استراتژی را می شنود و بعد شروع به کار می کند. شما در آینده خواهید دید که ما از جوانان بیشتر استفاده خواهیم کرد. الان هر نتیجه گیری شود عجولانه است.

مجید جلالی
نرم افزار موبایل ایلنا