کد خبر: 307551 A

شناخت خوبی از استقلال دارم؛

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: مقابل استقلال فوتبالی رو به جلو و جسورانه را به نمایش خواهیم گذاشت.

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار راه‌آهن مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: این دیدار برای دو تیمی که برای بردن وارد زمین می‌شوند ، می تواند بسیار جذاب باشد. زمین خوب آزادی هم به دو تیم اجازه می‌دهد که بازی خوبی به نمایش بگذارند. از هواداران می خواهم به ورزشگاه بیایند.

وی ادامه داد: شناخت نسبتا خوبی از استقلال داریم. زمان کمی در اختیار داشتیم و خیلی نتوانستیم کار تاکتیکی انجام دهیم. 20 روز تعطیلی به ما کمک زیادی می‌کند.

سرمربی راه‌آهن در مورد اینکه آیا دوران محرومیتش به پایان رسیده تصریح کرد: 2 هفته ابتدایی لیگ را با دایی کار کردم. از نظر من آن محرومیت به پایان رسیده . البته باز هم هر چه قانون بگوید تابع خواهم بود. انتظار دارم که روی نیمکت بنشینم. بعد از 2 هفته هم من از باشگاه صبا شکایت کردم و هم آنها شکایت کردند که پرونده ما در کمیته انضباطی در جریان است. این بدان معناست که من جز باشگاه صبا بوده‌ام.

تارتار خاطر نشان کرد: مطمئنا بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود. راه‌آهن نشان داده که امسال مقابل تیم‌های مدعی خوب عمل کرده است. از قدیم راه‌آهن به گربه سیاه تیم های مدعی معروف بوده است.

وی در مورد برنامه‌هایش گفت: در این بازی خیلی نمی‌توانیم تغییر داشته باشیم اما بعد از تعطیلات با اردو و برنامه‌هایی که داریم سعی می کنیم تفکرات خود را پیاده کنیم.

سرمربی راه‌آهن در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: فکر می کنم میلاد ابطحی مصدوم است و سایر نفرات را داریم.

وی در مورد دستیارانش گفت: مشکلی با دستیاران قدیمی نداشتم. مهدوی در کنار ما است. پاشایی و اینانلو اضافه شده‌اند و امکان دارد مربی بدنساز هم به تیم اضافه شود.

مهدی تارتار راه آهن و استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا