کد خبر: 308491 A

پیش از اعزام پاداش نمی‌دهیم؛

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت‌ورزش از اردوی تیم ملی جودو بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، نصرالله سجادی صبح امروز در حاشیه اردوی تیم ملی جودو گفت: امیدوارم تیم جودو کارش را برای کسب سهمیه المپیک به خوبی انجام دهد. جودو باید در سطح آسیا خوب کار کند و در سطح جهان به موفقیت برسد.

وی درباره اهدای پاداش به ملی‌پوشان جودو در آستانه اعزام به مسابقات گفت:به پاداش قبل از اعزام اعتقاد ندارم.گر ملی‌پوشان بتوانند به موفقیت برسند، براساس آیین نامه پاداش می‌دهیم.

سجادی در ادامه در مورد بودجه فدراسیون جودو نیز، خاطر‌نشان کرد: ما در ابتدای هر سال تفاهم‌نامه‌ای را با فدراسیون‌ها امضا می‌کنیم و بودجه اختصاص یافته را به آنها می‌دهیم. به فدراسیون جودو نیز 55 درصد تاکنون این بودجه اختصاص یافته است و تا پایان سال مابقی آن نیز پرداخت خواهد شد.

سجادی در واکنش به عدم حضور پزشک در اردوی تیم ملی افزود: پزشک تیم ملی از جلسه بعدی در سر تمرین خواهد بود و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش وجوانان درباره کنار گذاشتن آرش میراسماعیلی از مدیریت تیم‌های ملی عنوان کرد: این تصمیمی است که هیئت رئیسه فدراسیون گرفته و مسئله خاصی نیست.

سجادی درباره پیش‌بینی‌اش از کسب سهمیه المپیک در جودو عنوان کرد: فکر می‌کنم کار جودو خوب است آن‌ها شانس دارند 2 تا 3 سهمیه بگیرند.

وی درباره آخرین وضعیت رستگار که از سمت خود استعفا داده بود، گفت: رستگار به کارش در فدراسیون جودو ادامه می‌دهد و مشکلی نیست.

جودو نصرالله سجادی‌ تیم ملی جودو
نرم افزار موبایل ایلنا