کد خبر: 308649 A

فوتسال جام «شهدای‌رسانه»؛

اولین دوره مسابقات فوتسال، جام «شهدای رسانه» عصر دیروز 5 مهر با برگزاری 9 بازی و همراه با یک دقیقه سکوت برای ادای احترام به شهدای صحرای منا در فرهنگسرای رسانه آغاز شد.

به گزارش ایلنا، این مسابقات در اولین روز با نتایج پرگل و با برد روزنامه‌های جمهوری‌اسلامی، جام‌جم، شرق، خبرگزاری‌های ایلنا، ایرنا و فارس و همچنین افکارنیوز، دانشکده‌خبر و برنامه 90، همراه شد.

در گروه یک تیم روزنامه جمهوری‌اسلامی با نتیجه 8 بر2 مقابل تیم خبرگزاری دفاع‌مقدس و تیم افکارنیوز در بازی با تیم روزنامه خبر ورزشی با نتیجه 7 بر 2 پیروز شد.

بازی تیم‌های گروه 2 نیز شب گذشته 5 مهر با برد 4 بر 2 دانشکده‌خبر برابر خبرگزاری دانشجو و پیروزی 3 بر 2 خبرگزاری‌فارس مقابل همشهری‌جوان ادامه یافت.

پرگلترین بازی جام «شهدای‌رسانه» در روز نخست به رقابت 2 تیم روزنامه جام‌جم با خبرگزاری‌تابناک از گروه 3 اختصاص داشت که در این مسابقه جام‌جم 11 بر یک حریف خود را شکست داد. در همین این گروه، تیم خبرگزاری ایلنا نیز با نتیجه 3 بر یک برابر تیم عصر اقتصاد به پیروزی رسید.

در گروه 4، تیم روزنامه‌شرق با نتیجه6 بر صفر مقابل خبرگزاری آنا پیروز شد. در این گروه نتیجه بازی تیم‌های خبرآنلاین و ایرنا هم به علت عدم حضور تیم خبرآنلاین 3 بر صفر به نفع ایرنا اعلام شد.

از گروه 5 هم 2 تیم روزنامه‌شهروند و برنامه تلویزیونی «90» به مصاف هم رفتند که این مسابقه با پیروزی 2 بر صفر تیم «90» به پایان رسید.

در اولین روز مسابقات فوتسال جام «شهدای‌رسانه» پیشکسوتان‌ورزشی از جمله حسن روشن حضور داشتند. همچنین تیم‌ها با یک دقیقه سکوت در شروع بازی نسبت به مقام شامخ شهدای صحرای منا ادای احترام کردند. 

فوتسال جام شهدای‌رسانه
نرم افزار موبایل ایلنا