کد خبر: 311710 A

علی اکبر طاهری خبر داد؛

ایلنا: سرپرست باشگاه پرسپولیس از تمدید قرارداد هادی نوروزی با فرزند وی به مدت یکسال دیگر خبر داد.

به گزارش ایلنا، علی اکبرطاهری که در برنامه ورزش و مردم سخن می‌گفت، با اشاره به برگزاری مراسم هفتمین روز درگذشت هادی نوروزی گفت: روز پنجشنبه مراسم باشکوهی در روستای کپورچال برگزار شد که باید از همه اهالی این روستا و مردم بابل و همه عزیزانی که در این مراسم حضور پیدا کردند، تشکر کنم. 

وی در مورد تمدید قرارداد هادی نوروزی با پسر وی گفت: براساس تصمیم هیات مدیره و مدیریت باشگاه قرارداد وی با هانی پسر هادی یکسال دیگر تمدید خواهد شد. باشگاه پرسپولیس برنامه های ویژه‌ای برای خانواده نوروزی دارد و اجازه نخواهد داد آن‌ها احساس تنهایی کنند. 

طاهری در مورد اسپانسر باشگاه پرسپولیس و نحوه همکاری که با باشگاه پرسپولیس خواهد داشت، گفت: همکاری ما به گونه‌ای خواهد بود که باشگاه با اجرای برنامه‌هایش دیگر در آینده مشکل مالی نخواهد داشت. امیدوارم بتوانیم درآمدزایی خوبی از این اسپانسر داشته باشیم و مشکلات را حل کنیم. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد رقم ۴۵ میلیارد تومان درآمدزایی این باشگاه از محل اسپانسر گفت: البته رقم اینقدر نیست اما اگر بتوانیم خوب برنامه ریزی کنیم چه بسا این رقم بالا‌تر هم برود. امیدوارم بتوانیم با برنامه ریزی مطلوب به این هدف برسیم. 

علی اکبرطاهری در مورد نتایج پرسپولیس در هفته‌های ابتدایی لیگ بر‌تر گفت: همه اذعان داشتند که داوری‌ها در مسابقات برگزار شده به ضرر ما بوده است. با این حال امیدوارم که پرسپولیس بتواند به جایگاه در خورشان خودش برسد. 

وی افزود: از هواداران باشگاه پرسپولیس هم خواهش می‌کنیم که به ورزشگاه بیایند و از تیم حمایت کنند تا با حضور گسترده آن‌ها بتوانیم نتایج خوبی را رقم بزنیم. ضمن اینکه با توجه به شرایطی که پیش آمده بتوانیم با نتایج خوب تسلی دل خاطر بازماندگان هادی نوروزی باشیم.

باشگاه پرسپولیس علی اکبر طاهری هادی نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا