کد خبر: 317075 A

برای رفع نگرانی‌ها؛

مجمع انتخابی ریاست فدراسیون کاراته به مهمترین سوژه این روزهای این فدراسیون تبدیل شده است.

به گزارش ایلنا، پس از استعفای علیرضا سمندر از ریاست فدراسیون‌کاراته و حضور سید حسن طباطبایی به عنوان سرپرست، حالا انتخاب رییس‌فدراسیون به سوژه اصلی این روزهای کاراته تبدیل شده است.

ماه‌های گذشته هوای ابری کاراته باعث شده بود ناکامی‌های این فدراسیون در زمینه‌های مختلف برای همگان به عادت تبدیل شود. روزهای سختی که با استعفای دسته‌جمعی کادرفنی شروع و با استعفای رییس‌فدراسیون پایان یافت.

علیرضا سمندر که زمان حضورش در رأس این فدراسیون روزهای تلخ و شیرین زیادی را تجربه کرد با استعفای خود ثابت کرد یک‌بار شکستن بهتر از هر روز ترک‌خوردن است.

سمندر که زحمات بی‌شماری برای کاراته‌ایران کشیده بود بالاخره قبول کرد تفکراتش در ماه‌های آخر فعالیت در این فدراسیون به بن‌بست خورده و باید عطای کار را به لقایش ببخشد تا فرد دیگری سکان هدایت کاراته‌ را دست بگیرد.

حالا کار به دست سید حسن طباطبایی سپرده شده تا به اوضاع این فدراسیون بحران‌زده و پرحاشیه سروسامانی بدهد ولی نگرانی‌های اهالی کاراته انتخاب رییس بعدی این فدراسیون است.

این روزها از افراد زیادی به عنوان کاندیدای ریاست فدراسیون‌کاراته نام برده می‌شود اما باید قبول کرد افراد باتجربه می‌توانند تاثیر بسزایی در موفقیت کاراته‌ایران داشته باشند. افرادی سرد و گرم چشیده‌ای که با حواشی کاراته غریبه نباشند و بتوانند این روزهای سخت و تاریک به جای لعن و نفرین بر تاریکی، شمعی روشن کنند.

درست است نظرات مختلفی درباره سکان‌دار آینده کاراته ایران به گوش می‌رسد اما باید به این نکته توجه کرد که حضور مردان باتجربه و کاربلد می‌تواند گره از کار کاراته باز کند.

بی‌تردید خانواده بزرگ کاراته به خوبی می‌دانند چه کسانی این سال‌ها زحماتی زیادی برای کاراته‌ایران کشیدند، افرادی که بدون چشمداشت کار کردند و هیچ‌گاه دنبال قاب‌کردن عکس خود بر سر در اتاق ریاست نبودند!

بهتر است این روزهای سرنوشت‌ساز اهالی کاراته به جای فاصله‌گرفتن از یکدیگر کنار هم باشند تا بهترین تصمیم درباره آینده این رشته جذاب و البته پرحاشیه اتخاذ شود.

کاراته علیرضا سمندر کاراته ایران فدراسیون کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا