کد خبر: 317140 A

در مجمع صبح امروز رخ داد؛

در مجمع انتخاباتی فدراسیون پزشکی ورزشی 8 نامزد از شرکت در انتخابات کناره گیری کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجمع انتخاباتی فدراسیون پزشکی ورزشی صبح امروز در غیاب نصرالله سجادی به ریاست عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.

در این مجمع پیش از شروع رای گیری عبدالحمید احمدی، رئیس این مجمع هرگونه حمایت وزارت ورزش از کاندیدایی خاص را رد کرد و گفت: وزارت  اعلام کرد: وزارت ورزش از هیچ کاندیدایی حمایت نمی‌کند و موضع وزارتخانه کاملا بی طرفانه است.

در این مجمع پیش از شروع رای‌گیری از 16 کاندیدا، علیرضا اسدی، لطفعلی پورکاظمی، یوسف مقدس تبریزی، خشایار ثابتی و توحید سیف برقی انصراف خود را اعلام کردند و امروز در مجمع احمد فائقی، رامین کردی، سید رضا میر ابوطالب از غایبان مجمع انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی بودند.

این مجمع با حضور 8 کاندیدا یعنی هوشنگ اسماعیلی، امیر حسین براتی، ابراهیم خادم، محمد حسین ذوعلم، حسن سلمان نژاد، غلامرضا نوروزی، احمد هاشمیان و داوود رضا شفاعت برگزار خواهد شد.

همچنین در این مجمع به جای بهداد سلیمی به عنوان نماینده ورزشکاران شهرام محمودی و به جای بهرام افشارزاده ، امین نوروزی حاضر شده‌اند. در این مجمع شاهرخ شهنازی، دبیر کل کمیته ملی المپیک نیز حضور دارد.

انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا