کد خبر: 317211 A

یادت بخیر 24 باتعصب؛

هیچ‌کس آخرین دربی «هادی نوروزی» را فراموش نخواهد کرد. دربی 80 که هم سرش شکست، هم با هنرمندی سرخ‌ها را به سمت پیروزی برد.

به گزارش ایلنا، کاپیتان‌فقید پرسپولیس جمعه 25 اردیبهشت‌ماه 94 در ورزشگاه‌آزادی آخرین دربی‌بزرگ زندگی‌اش را تجربه کرد؛ دربی 80 که سرخ‌ها با برانکو، میدان‌داری کاپیتان‌نوری و هنرمندی نوروزی، آبی‌ها را با گل علیپور غافلگیر کردند تا فاتح آخرین مصاف دو تیم باشند.

هادی نوروزی- دربی 80

البته پرسپولیس بعد از 4 تساوی بدون گل متوالی از دربی 75 تا 78، دربی 79 را هم با درخشان فتح کرده بود تا با روحیه‌ای مضاعف این بار با برانکو به فتح دوباره دروازه‌های آبی برسد.

دربی 80- هادی نوروزی

این دربی هم سرشار از اتفاقات قابل پیش‌بینی بود . درگیری‌های همیشگی بازیکنان دوطرف. «سوشا» و حنیف آزادی را به «مکانی» برای درگیری‌های عجیب و رینگ بوکس بدل کردند تا تن هواداران روی سکوها بلرزد.

هادی نوروزی- دربی 80و کسی نمی‌دانست این آخرین دربی «شماره 24»است. شماره‌ای که حالا دقیقه 24 روی سکوها فریاد می‌شود تا از حنجره هواداران بغض‌آلود بیرون بزند.

دربی 80- هادی نوروزی

24باتعصب دربی80 هم مثل همیشه بود؛ پرتلاش، دونده و گاهی خشمگین. مرور صحنه‌های بازی همان‌قدر دردآور بود که شکست در دربی برای آبی‌ها...

هادی نوروزی- دربی 80

او تقریبا به تمام نقاط زمین سرک کشید. تن به تن جنگید. زمین خورد. بلند شد و ادامه داد. زمین خوردن‌هایش گاهی حتی صدای نیمکت آبی‌ها را هم درآورد و این آخرین اعتراض‌ها به زمین‌خوردن‌های او در دربی بود...

دربی 80- هادی نوروزی

کسی دقیقه 64 دربی 80 را فراموش نخواهد کرد. خطای امیرحسن صادقی روی مهدی طارمی در حوالی میانه میدان و سانتر زیبای هادی که دقیقا باید جایی فرود می‌آمد که آمد. علیپور مثل غزالی از میان شیرهای آبی گریخت و چنان ضربه‌ای با سر به توپ زد که طالب‌لو شدت، سرعت و محل عبور توپ را به یاد خواهد داشت.

هادی نوروزی- دربی 80

و بالاخره پس از برجای گذاشتن نقشی پررنگ و سانتری زیبا با سری شکسته اما سربلند با یادگاری که علیپور در دروازه طالب‌لو کاشت فاتحانه بیرون رفت. رفت که یاد و خاطره‌اش بر جای بماند. رفت که آرام بگیرد بی‌هیاهوی دربی‌های پرتنش و حاشیه ... حالا بی‌دغدغه سکوها آرمیده است. بی آن که فریادهای «زنده‌باد و مرده‌باد را بشنود» ... کاپیتان 24 یاد و خاطره‌ات گرامی ...

هادی نوروزی دربی 80 دربی سرخابی ها
نرم افزار موبایل ایلنا