کد خبر: 317294 A

پس از شکست مقابل فولاد؛

ایلنا: سرمربی سیاه جامگان محسن فروزان را در اختیار باشگاه قرار داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم، فرهاد کاظمی با تاکید بر تلاش مجموعه تیم برای جبران نتایج اخیر اظهار کرد: به دنبال جذب چند بازیکن خوب هستیم تا این تیم به روزهای اوج خود بازگردد و قطعا این کار را می‌کنیم تا دل مردم استان خراسان رضوی شاد شود.

وی که بعد از قبول هدایت این تیم هنوز در کسب نتیجه ناموفق عمل کرده، ادامه داد: حق تماشاگران خوب فوتبال خراسان است که یک تیم مقتدر داشته باشند و به امید خدا این اتفاق رخ خواهد داد.

وی با تشکر از بازیکنان تیمش بابت عملکردشان در دیدار با فولاد خوزستان که با شکست این تیم همراه بود، افزود: غیر از 3-2 بازیکن، بقیه افراد عالی بودند؛ بازیکنان خط دفاعی و هافبک عملکرد قابل قبولی داشتند ولی در حمله مشکل داشتیم و رضا عنایتی به تنهایی جور همه را کشید که البته با اضافه شدن بازیکن جدید شرایط تیم بهتر خواهد شد. بازیکنان ما باید شرایط لیگ‌برتر را درک کرده و با کسب نتایج خوب، دل هواداران را شاد کنند.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان خراسان با بیان اینکه بازیکنان باید در خدمت تاکتیک تیمی باشند، ادامه داد: محسن فروزان از لحاظ فنی و اخلاقی بازیکن خوبی است اما متاسفانه درباره استراتژی تاکتیکی به توافق نرسیدیم و به همین دلیل در اختیار باشگاه قرار گرفته است.

تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد فرهاد کاظمی
نرم افزار موبایل ایلنا