کد خبر: 317487 A

درباره کرار تصمیم نگرفته ام؛

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان نباید از برد مقابل سپاهان مغرور شویم، گفت: با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگرپسند برنده دربی خواهیم بود.

به گزارش ایلنا، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس، گفت: دربی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا این مسابقه از مهم ترین بازی های دنیا به حساب می آید.

وی ادامه داد: فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا نگاه ویژه ای به این مسابقه دارند؛ زیرا این بازی از پرتماشاگرترین مسابقات دنیا است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: امیدوارم فردا هر دو تیم بازی زیبایی را به نمایش بگذارند و قطعا ما برای حفظ صدر جدول به دنبال سه امتیاز خواهیم بود.

وی تصریح کرد: با احترامی که برای مجموعه پرسپولیس قائل هستم؛ فردا استقلال با ارایه یک بازی زیبا و هجومی سه امتیاز را به حساب خود واریز می کند.

وی در پاسخ به سئوالی درباره قهر جاسم کرار در آخرین تمرین استقلال، اظهار داشت: تا جایی که در توانم باشد از جاسم کرار حمایت می کنم، ولی با هر بازیکن بی نظم برخورد می شود؛ از بزرگترین تا کوچک ترین بازیکن و در این مورد تفاوتی وجود ندارد.

سرمربی استقلال تهران گفت: مشکلات مالی نیز که وجود دارد به نظم تیمی و به تمرینات مربوط نمی شود. بازیکنان دیگری نیز مشکل مالی داشتند ولی در تمرینات به طور منظم شرکت کردند.

مظلومی خاطرنشان کرد: من هنوز در مورد جاسم کرار تصمیمی نگرفته ام.

وی درباره غرور بازیکنان استقلال پس از برد برابر سپاهان تصریح کرد: بازی برابر سپاهان به تاریخ پیوست و ما توانستیم ببریم؛ بازیکنان بهتر می دانند که نباید دچار غرور شوند؛ توقع هواداران بیشتر شده است و تمام تلاش خود را می کنیم تا مانند بازی سپاهان نتیجه مطلوب را بگیریم.

سرمربی آبی پوشان پایتخت گفت: به بازیکنان گفته ایم که تمام تمرکز خود را بر روی شهرآورد و حساسیت آن بگذارند؛ بچه ها با تمام وجود برای پیروزی در این بازی می جنگند و پرسپولیس هم بدنبال نتیجه خوب است و آنها هم برای برد می آیند.

مظلومی افزود: هر تیمی بتواند از لحظات استفاده کرده و دچار حاشیه ها نشود برنده است. ما برنامه ریزی کرده ایم که پیروز بیرون بیاییم.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 15 فردا (جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

پرویز مظلومی
نرم افزار موبایل ایلنا