کد خبر: 317610 A

والیبال باشگاه‌های جهان-برزیل؛

سرمربی تیم والیبال پیکان با اشاره به پیروزی برابر نماینده آرژانتین گفت: بازی دشوار و سختی را بردیم و بازیکنانم به خوبی از عهده اجرای دستورات تاکتیکی بر آمدند .

به گزارش ایلنا، پیمان اکبری پس پیروزی برابر نماینده آرژانتین در قهرمانی باشگاه‌های جهان افزود: آنالیز خوبی از بازیکنان تیم یوپی‌سی‌ان داشتیم و همانطور که قبل از بازی گفتم اگر بتوانیم شیوه مناسبی برای مهار 2 ملی‌پوش بلغاری که در مجموع ۴۰ درصد قدرت حریف را شکل می‌دهند، پیدا کنیم و در اجرای آن موفق باشیم به پیروزی می‌رسیم که موفق شدیم.

وی تصریح کرد: خوشحالم بازیکنانم در قالب کار تیمی و تاکتیکی روی آنالیز دقیق موفق به شکست تیم سوم دوره پیش شدند. برای بردن بسیار پر انگیزه بودیم و رقیب هم درست مثل ما به دنبال بردن بود ولی در هدفش ناکام ماند .

سرمربی تیم والیبال پیکان‌تهران تاکید کرد: آرژانتینی‌ها تیم کوچکی نبودند. داشتن ۵ بازیکن خارجی و چند ملی‌پوش حال و گذشته آنها را قوی‌تر از قبل کرده بود اما در مقابل بازی کم اشتباه ما و زیرکی ورمیگلیو مغلوب شدند.

آرموآ: شاید در فینال دوباره با پیکان بازی کنیم

سرمربی تیم یوپی سی ان آرژانتینی با تحسین نمایش پیکانی‌ها در ست‌های اول و سوم گفت: آنان فوق‌العاده بودند. می‌دانستم ایران بازیکنان بزرگی دارد و از نحوه و جسارت بازی آنان لذت بردم.

آرموآ پس از ناکامی شاگردانش برابر پیکان در پاسخ به این سئوال که دوست داشتید در مرحله نیمه نهایی با کدام تیم، سادکروزیو یا زنیت‌کازان روبرو شوید؟ گفت: معلوم است هم ما و هم پیکانی‌ها دوست داشتیم با نماینده برزیل روبرو شویم، ضمن آنکه این تیم را خوب می‌شناختیم و هم اینکه خاطره خوبی از بازی رده‌بندی مقابل این داشتیم.

وی تصریح کرد: به پیکان و بازیکنان این تیم به پاس بازی تحسین برانگیز تبریک می‌گویم و اصلا انتظار باخت با این نتیجه را نداشتیم.

آرموآ در پاسخ به این سوال که با توجه به شناختش از سادکروزیو برای پیکان شانس پیروزی در مرحله نیمه‌نهایی قایل است یا نه؟ گفت: پیکان تیم قدرتمندی است ولی ساد کروزیو طرفداران زیادی در منطقه بتیم دارد و کارش برای بردن خیلی سخت است ولی بی‌شانس هم نیست .

وی درباره اینکه چقدر دوست دارد دوباره تیمش در بازی رده‌بندی برابر پیکان قرار گیرد، گفت: چرا در بازی رده‌بندی !؟ خدا را چه دیدید شاید در فینال به هم بخوریم.

سرمربی یوپی سی ان درباره رضایتش از بازیکنان پر تعداد خارجی‌اش گفت: بسیاری از آنان درگیر بازی‌های ملی بودند و به همین خاطر تنها 3 جلسه با ما قبل از آمدن به برزیل تمرین کردند.

تیم والیبال پیکان‌تهران با شکست نماینده آرژانتین در دومین مسابقه خود در قهرمانی باشگاه‌های جهان به عنوان صدرنشین گروه دوم راهی مرحله نیمه‌نهایی شد تا با نماینده کشور میزبان روبرو شود.

پیمان اکبری تیم والیبال پیکان والیبال باشگاه‌های جهان
نرم افزار موبایل ایلنا