کد خبر: 317684 A

"رحمتی" ستاره بازی بود؛

ایلنا: سرمربی کروات پرسپولیس گفت: برای 3 امتیاز آمده بودیم اما تساوی در ثانیه‌های پایانی رضایت‌بخش بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، برانکو ایووانکویچ پس از تساوی تیمش در دربی 81 گفت: قبل از هر چیز خوشحال هستم ورزشگاه آزادی پر شده بود. هر دو تیم تا آخرین ثانیه‌ها تلاش کردند و جنگیدند.

وی افزود: باید از هوادران‌ تشکر کنم باز هم تیم را تنها نگذاشتند و تا لحظات آخر تشویق کردند تا بتوانیم به بازی برگردیم. همچنین از بازیکنان تیم تشکر می‌کنم که ثابت کردند توان مبارزه تا آخرین ثانیه‌ها را دارند.

ایوانکوویچ درباره عملکرد تیمش گفت: اصلا استحقاق باخت را نداشتیم و در مجموع تیم برتر زمین بودیم. به هر حال این تساوی برای ما خوب بود.

وی درباره تعویض‌هایش بیان داشت: نورالهی مصدوم بود و عالیشاه نیز از نظر بدنی افت کرده بود. خوشحالم تعویض‌هایم نتیجه دادند و ما توانستیم بازی را برگردانیم.

برانکو درباره محسن مسلمان بیان داشت: او کمی دیر به تیم ما اضافه شد اما با صبوری به کارش ادامه داد و ثابت کرد لیاقت حضور در ترکیب اصلی را داشت.

وی درباره نتیجه بدست آمده گفت: از اینکه در آخرین ثانیه‌ها بازی باخته را مساوی کردیم بسیار خوشحالم اما در مجموع مستحق برد بودیم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره عملکرد دروازه‌بان تیم حریف گفت: بی‌تردید رحمتی ستاره زمین بود. او یک مهره کلیدی برای استقلال است و در این بازی یک امتیاز را برای تیمش بدست آورد.

برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا