کد خبر: 317701 A

بازیکنانم ناخواسته عقب کشیدند/

سرمربی استقلال‌تهران اعتراف کرد بازیکنانش بعد از زدن گل احساسی بازی کردند.

به گزارش ایلنا، هشتاد و یکمین دربی پایتخت با نتیجه یک بر یک مساوی بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس به پایان رسید.

در این دیدار جابر انصاری در دقیقه 48 آبی‌های پایتخت را پیش انداخت اما بعد از گل بازیکن‌های این تیم به دفاع احساسی و دفع توپ‌های بدون هدف روی آوردند و در نهایت جری بن‌سون دقیقه 95 بازی را به تساوی کشاند تا حسرت برد آبی‌ها در دربی 4 ساله شود.

پرویز مظلومی در این دیدار خرسندنیا، محسن کریمی و حاج‌محمدی را بجای یعقوب کریمی، خسرو حیدری و سجاد شهباززاده به میدان آورد و عملا سیستم تیمش را دفاعی کرد اما نکته جالب اینجاست که سرمربی استقلالی‌ها معتقد است هر کاری کرد تا تیمش در لاک دفاعی فرو نرود!

پرویز مظلومی در پایان این دیدار درباره دفاع‌مطلق تیمش بعد از به ثمر رساندن گل گفت: هر کاری در توانم بود انجام دادم تا عقب نکشیم اما بچه‌ها احساسی بازی می‌کردند.

وی افزود: بچه‌های تیم ما 2 دربی گذشته را با باخت پشت سر گذاشته بودند و ترس از باخت باعث شد دقایقی از بازی را احساسی بازی کنند.

حال نکته اینجاست که آمدن خرسندنیا و حاج محمدی به جای کریمی و شهباززاده تعویض دفاعی نیست؟! آیا سرمربی استقلال در به تساوی کشیده شدن این دیدار در ثانیه‌های پایانی مقصر نبود؟

در هر صورت پرویز مظلومی که آذرماه90 در جام‌حذفی با نتیجه 3 بر صفر آخرین پیروزی آبی‌های پایتخت در دربی را به نام خود ثبت کرده بود تا لقب سوبله-جوبله را از هواداران تیمش بگیرد باید بپذیرد در از دست دادن 2 امتیاز حساس دربی 81 مقصر بوده و حسرت استقلالی ها را برای پیروزی در دربی 4 ساله کرده است.

پرویز مظلومی دربی 81 دربی سرخابی ها
نرم افزار موبایل ایلنا