کد خبر: 317791 A

دست هواداران تیمم را می‌بوسم(عکس)

ستاره استقلال در دربی 81 معتقد است فضای این بازی معنوی و مهربانانه بوده و هواداران به هیچ بازیکنی توهین نکردند.

به گزارش ایلنا، سید مهدی رحمتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: صحنه‌های زیبایی مشاهده شد. اول از همه اتحاد و احترام هواداران دو تیم در یادبود هادی نوروزی در دقیقه 24 فضای معنوی و مهربانانه‌ای را در ورزشگاه‌آزادی ایجاد کرد و اینکه هواداران دو تیم به هیچ بازیکنی بی‌احترامی نکردند.

وی در ادامه آورده است: صحنه‌های فراوان در 18 قدم دو تیم در طول 90 دقیقه یک مسابقه تماشایی را رقم زد و بازیکنان دو تیم با تلاش و غیرت مثال‌زدنی برای سربلندی تیم و خوشحالی هواداران‌شان تلاش کردند، البته نه اینکه کیفیت‌فنی بازی خیلی عالی بود بلکه با نگاه منطقی می‌توان از دربی 81 راضی بود. اینکه بعد از مدت‌ها ورزشگاه‌آزادی 90 هزار تماشاگر را به خود دید و 2 قطب قدیمی فوتبال ایران و آسیا توانستند رضایت نسبی مردم و علاقه‌مندان به فوتبال را فراهم کنند و هیچ چیز مهم‌تر از این موضوع نیست.

رحمتی اضافه کرده است: به عنوان یک عضو کوچک از این دیدار، امیدوارم دو تیم استقلال و پرسپولیس به مانند سال‌های دور، هیجان و تماشاگر را به ورزشگاه‌ها بازگردانند.

در پایان از همگی هواداران عزیز استقلال و پرسپولیس که برای حمایت از تیم‌های محبوب‌شان به ورزشگاه آمده بودند، صمیمانه تشکر می‌کنم و دست تک تک هواداران تیمم را می‌بوسم.

مهدی رحمتی

سید مهدی رحمتی دربی 81
نرم افزار موبایل ایلنا