کد خبر: 318317 A

برای جلوگیری از دودستگی‌ها؛

برای جلوگیری از افزایش انشقاق و دوستگی مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک تغییر کرد.

به گزارش ایلنا، در این آیین که چندتن از مدیران ایرالکو و اعضای هیات‌مدیره باشگاه حضور داشتند از زحمات علیرضا دهشمند مدیرعامل سابق باشگاه تقدیر به عمل آمد ومجید آنجفی به عنوان جانشین وی معرفی شد.

مجید آنجفی، مدیرعامل جدید باشگاه آلومینیوم یکی از مدیران وزارت جهاد کشاورزی است که برخلاف تصور ، یکی از اهالی قدیمی فوتبال به شمار می‌رود که در کارنامه ورزشی خود سابقه بازیکنی و مربیگری در استان را دار..

در توضیح فوتبالی بودن وی ذکر همین نکته بس است که او دارای مدرک مربیگری فوتبال بوده و سابقه عضویت در باشگاه‌های بانک‌ملی، آلومینیوم، بانک‌تجارت، دانشگاه‌آزاد، پرسپولیس، فجر و ... را در کارنامه دارد.

مجید پورعطار مدیرعامل شرکت ایرالکو درباره دلایل این تغییر را دودستگی ایجاد شده در باشگاه بیان کرد و افزود: از یک ماه پیش که تیم روند و نتیجه‌گیری خوبی را نداشت با دهشمند جلسه‌ای برگزار کردیم و دلایل نتایج ضعیف را جویا شدیم، که وی ضعف سرمربی را مهمترین عامل این نتایج اعلام کرد و خواستار برکناری سرمربی تیم شد.

پورعطار گفت: پس از این جلسه بنده شخصا با سرمربی تیم صحبت کردم و به وی 3 هفته فرصت دادم تا نتایج مورد انتظار ما را کسب کند به همین علت به وی اختیار و اطمینان دادم کسی به غیر از او در مسائل دخالت نخواهد کرد.

وی اظهار کرد: ماحصل این جلسه، نتایج بسیار خوب و کسب ۱۰ امتیاز در ۴ بازی بود که نشان می‌داد ضعف در کادرفنی و سرمربی نیست، بنابراین پس از بررسی‌هایی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که تغییر مدیرعامل باشگاه می‌تواند به روند رو به رشد تیم کمک کند به همین علت بنده با این اقدام به آینده تیم خوش‌بین‌تر شده‌ام.

آلومینیوم اراك
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر