کد خبر: 318955 A

صبح امروز برگزار شد؛

امروز صبح نشست مشترک علی کفاشیان و علیرضا اسدی با مایکل فون بونگرن و پل براینتر در دفتر رییس فدراسیون برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از فدراسیون‌فوتبال، نشست علی کفاشیان، علیرضا اسدی با مایکل فون بونگرن – سفیر آلمان در ایران و پل برایتنر –مشاور ارشد هیات‌مدیره و استعدادیاب باشگاه بایرن‌مونیخ از ساعت 9:30 امروز سه‌شنبه در دفتر رییس فدراسیون برگزار شد.

در این نشست پل برایتنر که حامل پیغام کارل هاینتس رومنیگه رییس باشگاه بایرن‌مونیخ به علی کفاشیان بود نسبت به گسترش همکاری‌ها باشگاه بایرن‌مونیخ و فدراسیون‌فوتبال تاکید داشت.

در واقع این نشست به دلیل حضور پل برایتنر به عنوان یکی از اعضای هیات بلندپایه سیاسی آلمانی حاضر در ایران و در ادامه دیدار ماه گذشته رییس فدراسیون فوتبال ایران با رییس فدراسیون فوتبال آلمان برگزار شد.

دو طرف در این دیدار درباره گسترش همکاری‌ها و تبادل دانش در زمینه گرتس روتس، رده‌های نوجوانان، جوانان و به خصوص بانوان به گفتگو پرداختند و انجام بازی‌های دوستانه هم دیگر بخش صحبت‌ها بود که مقرر شد از طریق روابط بین‌الملل دو فدراسیون پیگیری های لازم در این خصوص انجام شود.

پل برایتنر همچنین تاکید کرد: برای چهارمین بار است به ایران می‌آیم. باشگاه بایرن‌مونیخ علاقه بسیار زیادی نسبت به افزایش ارتباطات خود با فدراسیون‌فوتبال ایران دارد. در سطح جهان ابتدا باشگاه بایرن‌مونیخ را می‌شناسند و پس از آن شهر مونیخ مطرح می‌شود. در واقع باشگاه بایرن‌مونیخ 4 هزار مرکز هواداری و بیش از 300 میلیون هوادار ثبت شده در سطح جهان دارد که امیدوارم در این زمینه هم بتوانیم تجربیات خود را در اختیار فوتبال ایران بگذاریم. در پایان این نشست لوح یادبود فدراسیون‌فوتبال از سوی علی کفاشیان به پل برایتنر اهدا شد.

علی کفاشیان پل برایتنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر