کد خبر: 319185 A

قایقرانی قهرمانی آسیا- اندونزی؛

مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی آسیا با درخشش نمایندگان ایران و صعود آنها به فینال 11 ماده آغاز شد.

به گزارش ایلنا، مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی آسیا از صبح امروز (چهارشنبه) در شهر پالمبانگ اندونزی آغاز شد.

فاطمه کرمجانی در کانوی یک نفره 500 متر با حریفانی از ویتنام، سنگاپور، کره جنوبی، قرقیزستان، هنگ کنگ و ماکائو رو به رو شد و در نهایت با زمان 2 دقیقه و 23 ثانیه و 29 صدم ثانیه در رده نخست ایستاد و به طور مستقیم راهی فینال شد.

هدیه کاظمی در کایاک یک نفره 500 متر بزرگسالان با حریفانی از چین، ازبکستان، چین تایپه، اندونزی و ویتنام رو به رو شد و با زمان 2 دقیقه و 4 ثانیه و 41 صدم ثانیه در رده سوم قرار گرفت و به فینال صعود کرد.

مینا عبداللهی در کایاک یک نفره 500 متر جوانان با رقبایی از چین تایپه، قزاقستان، اندونزی، هند و سنگاپور رقابت کرد و در نهایت با زمان 2 دقیقه و 11 ثانیه و 63 صدم ثانیه اول شد و به فینال راه یافت.

فرزین اسدی در کایاک یک نفره هزار متر بزرگسالان در رقابت با قایقرانانی از ژاپن، قزاقستان، قرقیزستان، هند، فیلیپین، تایلند، مالزی و کامبوج با زمان 3 دقیقه و 56 ثانیه و 52 صدم ثانیه در رده اول قرار گرفت و راهی فینال شد.

شاهو ناصری در کانوی یک نفره هزار متر بزرگسالان با قایقرانان چین، قزاقستان، اندونزی، تایلند، سنگاپور و کامبوج رقابت کرد و با زمان 2 دقیقه و 22 ثانیه و 57 صدم ثانیه سوم شد و به فینال راه یافت.

کیانا کمال زاده و سارا حنیفه زاده در کایاک دو نفره 500 متر بانوان بزرگسالان با حریفانی از چین، کره جنوبی، ژاپن و ویتنام رقابت کردند و در نهایت با زمان 2 دقیقه و 6 ثانیه و 15 صدم ثانیه پنجم شدند و به نیمه نهایی راه یافتند و سپس در مرحله نیمه نهایی نیز در رقابت با تیم هایی از سنگاپور، ویتنام، اندونزی و ماکائو در رتبه سوم قرار گرفتند و به فینال صعود کردند.

علیرضا فرمانده در کایاک یک نفره هزار متر جوانان در رقابت با نمایندگان ازبکستان، ژاپن، هند، چین تایپه و هنگ کنگ با زمان 4 دقیقه و 8 ثانیه و 61 صدم ثانیه در رده اول جای گرفت و به فینال صعود کرد.

محمدنبی رضایی در کانوی یکنفره هزار متر جوانان در رقابت با قایقرانان ژاپن، تاجیکستان ، فیلیپین، ویتنام و سنگاپور با زمان 4 دقیقه و 31 ثانیه و 52 صدم ثانیه در رده نخست قرار گرفت و راهی فینال شد.

امین بوداغی و علی آقامیرزایی در کایاک دو نفره هزار متر بزرگسالان با حریفانی از ازبکستان، چین، سنگاپور، هند، تایلند و ماکائو رو به رو شد و در نهایت با زمان 3 دقیقه و 34 ثانیه و 44 صدم ثانیه دقیقه در رده دوم قرار گرفتند و راهی فینال شدند.

کیا اسکندانی و علی اوجاقی در کانوی دو نفره هزار متر بزرگسالان در رقابت با نمایندگان ژاپن، قزاقستان، چین تایپه و تاجیکستان با زمان 4 دقیقه و 39 ثانیه و 19 صدم ثانیه در رده چهارم قرار گرفتند و راهی نیمه نهایی شدند. این دو در مرحله نیمه نهایی و در رقابت با حریفانی از کره جنوبی و هند در رده نخست قرار گرفتند و راهی فینال شدند.

مسعود شاهپوری و پوریا شریفی در کایاک دو نفره هزار متر جوانان با حریفانی از ژاپن، هند، قرقیزستان و ماکائو رقابت کردند و در نهایت با زمان 3 دقیقه و 52 ثانیه و 83 صدم ثانیه در رده دوم ایستادند و به فینال راه یافتند.

مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی آسیا از 13 تا 16 آبان ماه به میزبانی اندونزی برگزار می شود.

تیم ملی ایران با 28 ورزشکار در دو بخش زنان و مردان و در رده های سنی جوانان و بزرگسالان به همراه 9 مربی و 2 داور در این رقابت ها شرکت کرده است.

آرزو حکیمی، هدیه کاظمی، سارا کاظمی، مائده طهماسبی، مونا ابراهیمی، کیانا کمال زاده، مینا عبداللهی، نگار علیمحمدی، سارا حنیفه‌زاده، فاطمه کرمجانی و آتنا رئوفی در بخش زنان و فرزین‌اسدی، علی‌آقامیرزایی، امین بوداغی، صادق زمانی، بابک دربان، علیرضا علیمحمدی، علی اجاقی، عادل مجللی، شاهو ناصری، کیا اسکندانی، محمدنبی رضایی، سپهر ساعتچی، مسعود شاهپوری، علیرضا فرمانده، محمد گلپیرا، پوریا شریفی و امیرحسین غریب در بخش مردان نیز قایقرانان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا هستند.

اندونزی قایقرانی قهرمانی آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر