کد خبر: 319243 A

به میزبانی استخر 9 دی برگزار می‌شود؛

هفته سوم مسابقات لیگ برتر واترپلو با برگزاری سه دیدار پیگیری می شود که در مهم‌ترین بازی تیم های دانشگاه آزاد و فولاد مبارکه سپاهان در تهران به مصاف هم می‌روند.

به گزارش ایلنا، در هفته سوم بیست و پنجمین دوره لیگ برتر واترپلو روز جمعه (۱۵ آبان ۱۳۹۴) سه دیدار برگزار می‌شود. مسابقات این هفته از ساعت ۱۴:۰۰ و در شهرهای تهران و گچساران برنامه ریزی شده است.

در نخستین بازی این روز از ساعت ۱۴:۰۰ تیم های شهید نوفلاح و نفت امیدیه در تهران به مصاف هم می روند. شهید نوفلاح که دو بازی سخت نخست خود مقابل دانشگاه آزاد و نیروی زمینی ارتش را واگذار کرده با تکیه بر امتیاز میزبانی برای کسب نخستین پیروزی‌اش پای به استخر ۹دی می‌گذارد.

از سوی دیگر نفت امیدیه که با بهره گرفتن از بازیکنان باتجربه و سرشناس شروع خیره کننده ای در هفته گذشته داشت، می خواهد با فراموش کردن باخت نزدیک به مدافع عنوان قهرمانی خود را به جمع مدعیان نزدیک کند.

دومین دیدار این هفته هم از ساعت ۱۵:۰۰ در گچساران برگزار می‌شود. مسابقه دو تیم نفت و گاز این شهر و نیروی زمینی ارتش از جذابت های زیادی برخوردار است. نیروی زمینی که با دو پیروزی متوالی شرایط بسیار خوبی در جدول دارد تنها برای پیروزی به گچساران سفر می‌کند. نفت و گاز میزبان هم در دومین بازی این فصل خود به آب می زند. نفتی ها اولین مسابقه خود را مقابل نایب قهرمان فصل پیش یعنی سپاهان اصفهان برگزار کردند و با اختلافی کم تن به شکست دادند. گچسارانی ها با توجه به دیر بسته شدن تیمشان هر هفته سرسخت تر می شوند و امیدوارند نخستین پیروزی خود را در خانه جشن بگیرند.

در آخرین و مهم ترین بازی هفته سوم لیگ برتر واترپلو هم قهرمان و نایب قهرمان فصل پیش از ساعت ۱۵:۳۰ در استخر بین المللی ۹دی مجموعه شیرودی باهم رقابت می‌کنند. دانشگاه آزاد اسلامی میزبان این مسابقه است. دانشگاه که تحت هدایت علیرضا شهیدی پور شکست ناپذیر ظاهر شده، بدون شک برای دفاع از عنوان قهرمانی اش پای به مسابقات امسال گذاشته است. این تیم در دیدار  روز جمعه دنبال کسب سومین پیروزی متوالی خود است تا رقابت پایاپای این تیم با نیروی زمینی ادامه یابد.

در سوی مقابل هم سپاهانی ها قرار دارند. نماینده اصفهان که با شکست غافل گیرکننده هفته نخست مقابل نیروی زمینی در هفته دوم روند اصلی خود را پیدا کردند و برای جا نماندن از کورس قهرمانی به کسب امتیاز از این دیدار احتیاج دارند.

برنامه مسابقات هفته سوم لیگ برتر واترپلو ۱۳۹۴:

جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴

 نفت و گاز گچساران  – نیروی زمینی ارتش ساعت ۱۴:۰۰ (گچساران)
ناظر: منصور مهذب صانعی
داوران: حامد دایی تقی، امیر آذرخش

 شهید نوفلاح – نفت امیدیه ساعت ۱۵:۰۰ (تهران- استخر ۹دی)
ناظر: مجید نقاشلو
داوران: مسعود رضوانی، محمدرضا محمدی

دانشگاه آزاد اسلامی – فولاد مبارکه سپاهان (تهران- استخر ۹دی)  ساعت ۱۵:۳۰
ناظر: سیروس طاهریان
داوران: نادر غفوری ،امیر حسین صفابخش

لیگ برتر واترپلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر