کد خبر: 319388 A

از نقاط ضعف فولاد استفاده کردیم؛

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بعد از فشار دربی تیم ما به این پیروزی نیاز داشت و خوشحالم که از نقاط ضعف فولاد به خوبی استفاده کردیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پرویز مظلومی پس از پیروزی 3 بر یک تیمش برابر فولاد خوزستان درباره این دیدار گفت: بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم. من این پیروزی را به هواداران و بازیکنان تیم تبریک می گویم که نمایش خوبی داشتند و توانستند در این بازی به پیروزی برسند.

وی ادامه داد: شناخت خوبی از فولاد و نقاط ضعف این تیم داشتیم و به همین خاطر توانستیم از این نقاط به گل برسیم. البته ما خیلی زود و روی غافلگیری گل خوردیم ولی توانستیم خودمان را جمع و جور کنیم و نیمه اول را در اختیار بگیریم و دو گل هم بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: با این حال در نیمه دوم فولاد کمی بهتر شد و توانست موقعیت های خوبی را ایجاد کند. البته ما هم می توانستیم از ضد حملات استفاده کنیم و به گل های بیشتری برسیم اما فقط یک گل زدیم.

مظلومی خاطرنشان کرد: بعد از فشاری که در دربی به ما وارد شد به پیروزی برابر فولاد نیاز داشتیم و خوشحالم که توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم. جوان های ما در این بازی خوب کار کردند و توانستند برنامه های طراحی شده را در زمین پیاده کنند.

وی در مورد وضعیت کرار جاسم در تیم استقلال گفت: این بازیکن فعلا برای همراهی تیم ملی عراق راهی کشورش شده و ظرف روزهای آینده به تهران برمی گردد و احتمالا یکشنبه آینده در مورد او تصمیم گیرطی خواهیم کرد.

پرویز مظلومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر