کد خبر: 319671 A

همزمان با اربعین کاپیتان فقید پرسپولیس؛

خانواده هادی نوروزی از حصور گسترده مردم، ورزشکاران ، مسئولان و رسانه ها در مراسم چهلمین روز درگذشت کاپیتان فقید و با اخلاق پرسپولیس تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش ایلنا، در اطلاعیه خانواده نوروزی آمده است:

«سی و شش روز در فزاق هادی عزیزمان سوختیم و ساختیم و در تمامی این روزها هوادارن و مردم را کنار خود دیدیم و دانستیم که چه ملت با مهر و محبتی داریم.

سی و شش روز گذشت و ما برای آنکه دوستداران هادی در وسط هفته برای سفر از شهرستان های دور به کپورچال با مشکلاتی مواجه نباشند با پیشنهاد دوستان و آشنایان ترجیح دادیم مراسم چهلمین روز درگذشت هادی عزیز را در سی و ششمین روز سفر ابدیش برگزار کنیم.

مراسمی که هواداران و مردم عزیزمان با حضور گسترده و چند هزار نفری خود به آن رنگ و بوی عشق و غم داده بودند. هوادارانی که از تهران و شهرستان های دور آمدند و مردم شهرستان بابل و شهرها و روستاهای اطراف که باز هم ما را شرمنده خود کردند.از همه ممنونیم.

از بزرگان فوتبال ایران و اسطوره هایی مثل آقایان پروین و عابدزاده که قدم رنجه کردند و با اشک های خود نشان دادند که در سوگ درگذشت شاگرد قدیمی شان چه در دل شان می گذرد.

از همه فوتبالیست ها و کشتی گیران قهرمان که با حضور بر سر مزار هادی عزیز بار دیگر به ما تسلی خاطر دادند بی نهایت سپاسگزاریم.ممنونیم از مدیریت باشگاه پرسپولیس که باز هم در کنار این خانواده عزادار بودند.

از فرماندار و شهردار بابل و معاونین شان، اعضای محترم شورای شهر و نیروی انتطامی و اورژانس شهرستان بابل که علاوه بر حضورشان در امر برگزاری این مراسم ما را همراهی کردند صمیمانه تشکر می کنیم.

از مدیرکل ورزش و جوانان استان و ریاست هیات فوتبال استان مازندران که آمدند و برای آباد کردن پروژه فوتبالی "هادی گل"برنامه ریزی کردند، سپاسگزاریم و از مسئولان شهرداری و شورای شهر که یک میدان و بلوار را به نام هادی نوروزی نامگداری کردند تا یاد و خاطره عزیز سفر کرده مان جاودانه شود باید تقدیر و تشکر کنیم که همت کرده و از این اقدام ماندگار رونمایی کردند.

ممنونیم از رسانه های استانی و کشوری و رسانه ملی که در تمامی این روزها و مراسم چهلم به یاد ما و هادی همه بودند. از معاونین استانداری مازندران که قدم رنجه کردند و مدیریت، مربیان و ورزشکاران تیم خونه به خونه که باز هم ما را تنها نگداشتند نیز باید تشکر کنیم.

واقعا نمی دانیم از اهالی با محبت روستای کپورچال چگونه و با چه زبانی تشکر کنیم که همچون ما گریستند و نه تنها از این همه رفت و آمد گسترده به کپورچال خم به ابرو نیاوردند بلکه در تمامی مراسم ها بانی و برگزارکننده بودند و شب و روز تلاش کردند تا این مراسم ها هر بار با نظم بهتر و شکوه بیشتر برگزار شود.

ممنونیم از همه هواداران قرمز و آبی و هواداران تیم ملی فوتبال ایران، ورزشکاران و مسولان، باشگاهها و ارگان هایی که با مصاحبه و ارسال پیام یا به طرق دیگر با ما ابراز همدردی کردند. به ما ثابت کردید هادی عزیز را فراموش نمی کنید و یادش را همیشه زنده نگه خواهید داشت. خاک پایتان سرمه چشم هایمان. آرزوی ما سربلندی و سلامتی همه شما مردم نیک ایران زمین است. دعا کنید روزی بتوانیم ذره ای هم که شده این همراهی و همدلی ها را پاسخ دهیم.»

هادی نوروزی کاپیتان 30 ساله تیم فوتبال پرسپولیس بامداد روز نهم مهرماه بر اثر ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیار باقی شتافت. پیکر او با تشخیص خانواده اش در روستای کپورچال که زادگاهش بود به خاک سپرده شد.

هادی نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر