کد خبر: 320608 A

سفارت آمریکا روی نام دو نفر خط قرمز کشید

بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی شامل 5 گروه برای اخذ ویزای کشور گوام و به شرح زیر اقدام کردند که گروه اول شامل بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی است.

ویزای گوام برای ۳۵ نفر از کاروان تیم ملی فوتبال ایران صادر شد.

به گزارش ایلنا، فدراسیون فوتبال در اوایل هفته جاری اطلاعیه‌ای را در خصوص صدور ویزای گوام به شرح زیر صادر کرد:

فرآیند دریافت ویزای گوام (ویزای آمریکا) برای حضور ملی پوشان در این کشور متفاوت از سایر کشورها است و فدراسیون فوتبال از اوایل مرداد ماه (ماه آگوست) فعالیت خود را برای اخذ ویزا آغاز کرده است. با توجه به اینکه کشور گوام در ایران سفارت و یا کنسولگری ندارد، این کشور رفرنس ویزای خود را می‌تواند به کشور ثالثی که کنسولگری و یا سفارت در آن وجود دارد ارائه کند. از همین رو رفرنس اعلام شده به کشور امارات ارائه شد و بازیکنان شاغل در ایران و اعضای کادر فنی پس از دیدار با هند به این کشور عزیمت کردند.

لازم به توضیح است، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی شامل 5 گروه برای اخذ ویزای کشور گوام و به شرح زیر اقدام کردند که گروه اول شامل بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی است که شامل 37 نفر بوده و به کنسولگری آمریکا در دوبی و پس از دیدار با هند مراجعه کرده  و ویزای خود را روز دوشنبه هفته جاری دریافت خواهند کرد. این گروه شامل بازیکنان شاغل در لیگ ایران، اعضای کادر فنی و اداری تیم ملی به همراه کریم انصاری فرد و مرتضی پور علی گنجی هستند.

بر همین اساس در بین 37 نفری که برای دریافت ویزای گوام درخواست داده بودند، ویزای 35 نفر صادر شد و سفارت آمریکا برای 2 نفر از این کاروان (خارج از بازیکنان و کادرفنی ) ویزا صادر نکرد.

همچنین گروه بعدی شامل بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ های خارجی ( لژیونرها) هستند که این تعداد به جز اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد، سایرین که در کشورهایی که به فوتبال مشغول هستند، تقاضای ویزا کرده بودند، همچنان در انتظار صدور ویزای آمریکا هستند.

تیم ملی ویزا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر