کد خبر: 320717 A

تازه‌ترین اخبار از گزینه‌های هدایت تیم ملی؛

دبیرکل فدراسیون والیبال،گفت: روز دوشنبه با نحوه تمرینات لوزانو یکی از گزینه های هدایت تیم ملی والیبال ایران آشنا شدیم.

به گزارش ایلنا، محمود افشاردوست در تشریح دومین روز ماموریت خود و امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال به لهستان افزود: در دومین روز حضور در لهستان به شهر رادون رفتیم، شهری که تیم لوزانو در آنجا تمرین و بازی می کند.

وی با بیان اینکه از نزدیک شاهد تمرینات تیم لوزانو به مدت دو ساعت بودیم، اظهار داشت: تیم لوزانو در شرایط مسابقات قرار دارد و به همین دلیل بیشتر تمرینات منجر به بازی می‌شود. تمرینات همراه با اشکال گیری از سوی لوزانو پیگیری شد و نکات مهم را این مربی به بازیکنان یادآوری می کرد.

دبیرکل فدراسیون والیبال تصریح کرد: امروز سه شنبه یکی از دیدارهای رسمی این تیم را تماشا می کنیم تا از نزدیک با نحوه کوچ، چیدمان، تاکتیک در مسابقات و یا درصورت نیاز تغییر تاکتیک لوزانو در مسابقه رسمی بیشتر آشنا شویم. حضور در این مسابقه نشان می‌دهد که این مربی روی تیم خود چگونه و چقدر موفق کار کرده است.

وی با اشاره به اینکه تیم لوزانو از چهار بازیکن تیم جوانان لهستان بهره می برد، گفت: لیبرو تیم ملی صربستان و یک بازیکن سابق تیم ملی لهستان (دفاع وسط) در این تیم بازی می‌کنند.

افشاردوست با یادآوری اینکه تیم لوزانو در میانه جدول مسابقات لهستان قرار دارد، گفت: امروز از نزدیک با نحوه بازی تیم این مربی در یک مسابقه رسمی آشنا خواهیم شد.

محمود افشاردوست دبیرکل و امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال بامداد یکشنبه عازم لهستان شدند تا در مدت چهار روز ماموریت خود در این کشور از نزدیک با کار گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال ایران آشنا شوند.

تیم ملی والیبال ایران لوزانو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر