کد خبر: 320754 A

دست برانکو خالی است

مدافع سابق پرسپولیس می‌گوید این تیم ابزار لازم برای قهرمانی را ندارد مگر اینکه در نیم فصل 3-4 بازیکن خوب خارجی به این تیم اضافه شوند.

سپهر حیدری که در حاشیه بیست و یکمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها با خبرنگار ایلنا گفت و گو می کرد، ضمن بیان این مطلب افزود: پرسپولیس امسال ابزار لازم برای حضور در جمع مدعیان قهرمانی را ندارد و به همین دلیلب نمی تواند در نتیجه گیری موفق عمل کند. ضمن اینکه اشتباهات داوری هم باعث شده این تیم نتواند در حد نام و اعتبارش ظاهر شود.

حیدری تاکید کرد: با این شرایط پرسپولیس در بهترین شرایط تنها می تواند به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار باشد.

مدافع سابق پرسپولیس یادآور شد: همان طور که گفتم پرسپولیس ابزار ندارد نه اینکه لیاقت قهرمانی نداشته باشد. به نظر من لیاقت پرسپولیس همیشه قهرمانی است. 

وی با بیان اینکه باید منطقی و واقع بینانه اظهار نظر کنیم و نه از روی احساسات گفت: دست برانکو در بعضی پست ها خالی است و بار اصلی تیم روی دوش 5- 6 نفر است و با این شرایط نمی شود انتظار زیادی از او داشت.

حیدری با اشاره به اینکه پرسپولیس جای آزمون و خطا نیست و جوانگرایی در تیم های بزرگ باید تدریجی صورت بگیرد، گفت: البته امسال پرسپولیس بازیکنان جوان خوبی را نظیر علیپور، کامیابی نیا، احمدزاده و ... در اختیار دارد ولی در کنار این بازیکنان جوان، پرسپولیس نیاز به بازیکن باتجربه و خوب دارد تا بتواند تعادل لازم را در همه نقاط تیم ایجاد کند.

مدافع سابق پرسپولیس اضافه کرد: به نظر من اگر در نیم فصل 3-4 بازیکن خوب خارجی به تیم اضافه شوند این تیم می تواند نیم نگاهی به قهرمانی داشته باشد.

وی درباره اینکه آیا امسال داوری ها علیه پرسپولیس مهندسی شده است یا نه گفت: اصلا چینین چیزی نیست. داوران ما قشر مظلوم جامعه هستند و پاک و سالم زندگی می کنند، فقط برخی مواقع اشتباهاتی را مرتکب می شوند که به یک تیم ضربه می زند و متاسفانه امسال این اشتباهات در چندین مورد علیه پرسپولیس بوده است.

حیدری تاکید کرد: کمیته داوران به خاطر هواداران پرشمار پرسپولیس هم که شده حساسیت بیشتری روی داوری های این تیم داشته باشد.

مدافع پیشین پرسپولیس درباره عملکرد سرپرست باشگاه پرسپولیس در این فصل گفت: شناخت کافی از طاهری ندارم و فکر نمی کنم جامعه ورزش هم شناخت کافی از او داشته باشد. شاید او در یکسری مسائل توانسته باشد به پرسپولیس کمک کند اما اینکه او بگوید هواداران پول بدهند تا مشکلات مالی باشگاه حل شود اصلا درست نیست. هواداران پرسپولیس پتانسیل کمک به این تیم را دارند و حتی از خارج کشور می توانند به پرسپولیس کمک مالی کنند اما پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست و دارد دولت بیشتر به این تیم کمک کند و نظیر تیم های صنعتی شرایط مالی باثباتی را برای این دو تیم پرطرفدار فراهم آورد.

 

پرسپولیس سپهر حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر