کد خبر: 321267 A

کاراته قهرمانی جهان-اندونزی؛

این دوره از مسابقات صبح امروز در جاکارتا آغاز شد که پس از حذف سه عضو تیم اعزامی کشورمان در کاتای انفرادی ، فاطمه صادقی در رده جوانان با کسب چهار پیروزی متوالی راهی دیدار نهایی شد.

کاراته کای جوان کشورمان با برتری مقابل رقبای خود به دیدار نهایی کاتای انفرادی قهرمانی جهان راه یافت.

به گزارش ایلنا، این دوره از مسابقات صبح امروز در جاکارتا آغاز شد که پس از حذف سه عضو تیم اعزامی کشورمان در کاتای انفرادی ، فاطمه صادقی در رده جوانان با کسب چهار پیروزی متوالی راهی دیدار نهایی شد.

وی کار خود را برتری مقابل «دورا بانوویچ» از مجارستان آغاز کرد. و سپس ۴ بریک  «اما برزدوا» از اسلواکی را شکست داد. نماینده کشورمان دور سوم «وینانگر» از اتریش را با نتیجه مسابه ۴ یک از پیش رو برداشت و در مرحله نیمه نهایی هم مقابل «لیزا پی وی» از ایتالیا با همین نتیجه صاحب پیروزی شد و به دیدار نهایی راه یافت. صادقی برای کسب مدال طلا در مبارزه پایانی «یوگی میزوکی» از ژاپن را پیش رو دارد.

امروز صبح یگانه شهپری در کاتای نوجوانان همان دور نخست مقابل «لورن فریتول» از از انگلستان نتیجه را واگدار کرد و حذف شد.  امیر یزدان تدین در همین بخش دور نخست استراحت داشت و سپس برابر«ولادمیرویجاک» از مونته نگروه ۳بر۲ بازنده و از دور مسابقات کنار رفت. علی زند در کاتای جوانان بعد از دو پیروزی مقابل «ارکان البدری» از عربستان  و «انریک اسمولیگا» از اسلواکی به «یامادا» از ژاپن باخت و حذف شد.

در کاتای زیر ۲۱ سال  امیر بهادر تدین بعد از سه پیروزی متوالی مقابل «یوردان زافرنگ» از اسکاتلند ، «استراگر» از اتریش و «اشمیت» از آلمان در مرحله یک چهارم نهایی به «سیمیچ» از صربستان باخت و نرسیدن این حریف به فینال باعث حذف تدین شد. مائده نصیری هم در این رده سنی دور نخست مقابل «جسکیا کوانگ» از آمریکا بازنده و حذف شد.

رقابتهای کاراته قهرمانی رده سنی جهان با حضور ۱۴۲۵ کاراته کا در اندونزی جریان دارد.

صادقی کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر