کد خبر: 321330 A

برای سومی در گروه تلاش می‌کنیم؛

سرمربی تیم ملی ترکمنستان امیدوار بود تیمش پس از به ثمر رساندن گل‌مساوی، گل‌های دیگری هم به ایران بزند!

به گزارش ایلنا، آماجیل کاچیموف پس از شکست 3 بر یک مقابل ایران در نشست‌خبری اظهار کرد: ایران یکی از قدرت‌های آسیا است. برای ما بازی با تیم ملی ایران تجربه خوبی بود. ما در این بازی توانستیم نقاط ضعف‌ خود را برای بازی‌های بعدی شناسایی کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کردید با این نتیجه مقابل ایران شکست بخورید؟ گفت: مسلماً فکر می‌کردم این نتیجه رقم بخورد اما پس از گل مساوی، امیدوارم بودم گل‌های بیشتری به ایران بزنیم اما مقابل تیم قدرتمند ایران به این هدف نرسیدیم. دیدار با تیم قوی ایران می‌تواند درسی برای ما باشد تا از آن در دیدارهای آتی استفاده کنیم.

سرمربی ترکمنستان در ادامه بیان کرد: مطمئن بودم تیم ما در این دیدار موفق نمی‌شود اما همین که به عنوان تیم سوم گروه دست پیدا کنیم، برای ما خوب است. می‌دانستیم تیم ایران یکی از تیم‌های قدرتمند است و کار سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.‎

کاچیموف درباره حضور تماشاگران ایرانی در ورزشگاه گفت: می‌‌دانیم مردم ایران فوتبال‌د‌وست هستند و فوتبال ایران دارای تماشاگرانی خوبی است.4 سال پیش که به ایران آمده بودم، تماشاگران زیادی به ورزشگاه آمده بودند. حضور تماشاگران امتیاز مثبتی برای تیم ملی ایران مقابل ترکمنستان بود. شما تماشاگران پرشور، فیهم و قدرتمندی دارید.

آماجیل کاچیموف تیم ملی فوتبال ترکمنستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر