کد خبر: 325079 A

اعتراف عجیب مورینیو؛

سرمربی چلسی امیدوار است که پیروزی برابر نماینده اشغالگر قدس باعث شود تا تیمش به روزهای اوج خود برگردد. او اعتراف کرد که به شدت با کاستا درگیر شده است با این حال گفت که او را بوسیده و همه چیز به پایان رسیده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از دیلی میل، در هفته دوم دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا همه چیز به سود چلسی بود. آبی پوشان لندنی موفق شدند که با چهار گل برابر رژیم اشغالگر قدس به پیروزی برسند و اما مهم تر اینکه پورتو در میان ناباوری همگان در ورزشگاه خانگی خود با دو گل برابر دینامو کیف شکست خورد تا این آبی پوشان لندنی باشند که با 10 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به پورتو به صدر جدول رده بندی راه پیدا کنند.

موریینو امیدوار است که این پیروزی روحیه بخش برابر نماینده اشغالگر قدس باعث شود تا تیمش به روزهای اوج خود برگردد. او گفت: پیروزی‌های پیاپی باعث می شود تا روحیه بازیکنان بالا رود و از شرایط سختی که در آن قرار گرفتیم نجات پیدا کنیم. امیدوارم که این پیروزی باعث شود تا به روزهای خوب خود برگرددیم.

او ادامه داد: بسیار خوشحالم که در این دیدار به پیروزی رسیدیم. از گل زیبایی که اوسکار به ثمر رساند خوشحالم چرا که بعد از مدت‌ها توانستیم از پشت محوطه جریمه به گل برسیم. شایسته پیروزی در این دیدار بودیم. تنها برای کسب سه امتیاز به میدان رفته بودیم و به آنچه که می خواستیم رسیدیم. در لیگ برتر انگلیس در چند بازی خود بهتر از این دیدار ظاهر شدیم اما در نهایت بازنده بودیم. امیدوارم که دیگر چلسی بد شانس نباشد و به روند پیروزیهای خود برگردد.

روزنامه دیلی میل انگلیس بعد از پایان بازی از درگیری مورینیو با دیگو کاستا خبر داد. این روزنامه انگلیسی نوشت که مورینیو به هنگام به پایان رسیدن نیمه اول در تونل ورزشگاه با کاستا درگیری لفظی پیدا کرد تا جایی که اوسکار تلاش کرد تا او را آرام کند اما موفق نشد. دیلی میل حتی نوشت که مورینیو می خواست رمی را به جای کاستا در نیمه دوم به میدان بفرستد اما این بازیکن برزیلی قبول نکرد و سرمربی چلسی هم چاره‌ای نداشت تا کاستا را تا پایان در بازی نگه دارد.

مورینیو در واکنش به درگیری با کاستا گفت: بله، من از کاستا بسیار ناراحت بودم و او را هم به شدت سرزنش کردم، اما در پایان بازی او را بوسیدم و همدیگر را در آغوش گرفتیم تا همه چیز ختم به خیر شود و الان هیچ مشکلی با هم نداریم.

چلسی در آخرین بازی خود در مرحله گروهی در استفودربردیج میزبان پورتو است. مورینیو با یک تساوی برابر تیم سابق خود می تواند به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کند اما چه بسا شاگردان آقای خاص به دنبال انتقام از پورتو باشند، چرا که در دیدار رفت بازی را واگذار کردند.

مورینیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر