کد خبر: 325109 A

کفاشیان دست به کار شد؛

به نظر نمی‌رسد که محمد مایلی‌کهن از دستور رئیس فدراسیون فوتبال تمکین کند. بنابراین می‌بایست منتظر حاشیه‌های جدیدتری در تیم ملی امید باشیم.

مصاحبه اعضای کادر فنی تیم فو‌تبا‌ل المپیک ایران منوط به ارائه مجوز توسط مجموعه فدراسیون فو‌تبا‌ل شد.

به گزارش ایلنا، روز گذشته رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل در جلسه‌ای با کاشانی، مدیر تیم فو‌تبا‌ل المپیک ایران ممنوعیت مصاحبه اعضای کادرفنی امید را بدون کسب مجوز به حبیب کاشانی ابلاغ کرد و مصاحبه این اعضا را منوط به اجازه مجموعه فدراسیون فو‌تبا‌ل دانست.

در این جلسه کفاشیان ضمن ابراز نارضایتی از صحبت‌های مایلی‌کهن و ایجاد فضاسازی و حواشی پس از آن عنوان کرد که چنین صحبت‌هایی عامل خدشه‌دار شدن وحدت تیم‌های ملی و ناراحتی برخی ارکان فدراسیون فو‌تبا‌ل شده است.

مدیر تیم فو‌تبا‌ل المپیک نیز ضمن پذیرش صحبت‌های رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل چنین مساله‌ای را درست دانست و عنوان کرد که در راستای احقاق آن تلاش خواهد کرد.

به نظر نمی‌رسد که محمد مایلی‌کهن از دستور رئیس فدراسیون فوتبال تمکین کند. بنابراین می‌بایست منتظر حاشیه‌های جدیدتری در تیم ملی امید باشیم. آنجا که حبیب کاشانی به عنوان مدیر این تیم قصد اجرایی کردن ابلاغ کفاشیان را خواهد داشت اما از سویی دیگر متقاعد کردن مایلی‌کهن به سکوت کار دشواری است.

محمد مایلی‌کهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر