کد خبر: 325709 A

در حاشیه بازگشت تیم ملی هندبال به ایران مطرح شد:

رئیس کمیته ملی المپیک در حاشیه بازگشت تیم ملی هندبال به ایران گفت: از نظر ما این تیم قهرمان است.

به گزارش ایلنا، کیومرث هاشمی در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی هندبال اظهار کرد: حضور من در اینجا به واسطه عملکرد خوب تیم ملی هندبال ایران است. معمولا وقتی تیم ما قهرمان می‌شود به استقبالشان می‌روم اما از دیدگاه ما این تیم قهرمان است و از دیدگاه مردم ایران هم تیم ملی هندبال ایران نتیجه خوبی گرفت و قهرمان بود. آنها تمام تلاش خود را کردند. هندبال ایران در مقابل یکی از بهترین تیم‌های دنیا قرار گرفته بود که هزینه هنگفتی انجام داده و بهترین بازیکنان را جمع کرده است.

وی ادامه داد: هندبال ما ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی دارد. آنچه در ورزش ما نقطه آسیب است و موجب می‌شود انسجام و هم‌افزایی نباشد در هندبال وجود ندارد. در بازی‌های آسیایی قطعا تیم ملی هندبال ایران مدال طلا می‌گیرد. با روی کار آمدن مهدوی انسجام و وحدت بین کادر فنی و ورزشکاران و خانواده هندبال به وجود آمده است.

هاشمی ادامه داد: پیروزی بر قطر به نوعی شاید دست نیافتنی باشد هرچند تیم ملی در بازی دوم بسیار بهتر بازی کرد. ما تنها با 9 گل به قطر باختیم ضمن اینکه چند پنالتی را از دست دادیم و چند موقعیت تک به تک را گل نکردیم. من به همه اعضای تیم ملی هندبال دست مریزاد و خدا قوت می‌گویم.

وی درباره نشست آنوک که 20 روز پیش برگزار شده بود و تنها شهریان از ایران حضور داشت، گفت: شهریان هم نایب‌رئیس کمیته المپیک است و هم مسوول. تقریباً یک ماه قبل با تیم کشتی به آمریکا رفته بودم و بحثی در این خصوص داشتیم و تشخیص دادم حضورم به فاصله تقریبا یک ماه در آمریکا به مصلحت نیست. دستور جلسه کاملا مشخص بود و من سال گذشته در تایلند هم در این نشست شرکت داشتم. به عقیده من یکی از دستورات درست ما اعزام نایب‌رئیس‌مان بود و از آن دفاع می‌کنیم و اگر بنده یا شهنازی می‌فتیم همین نتیجه را می‌گرفتیم. اکثر کشورها بعضاً نایب‌رئیس را اعزام می‌کنند.

کیومرث هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر