کد خبر: 327260 A

توصیه مجید جلالی به کادر فنی تیم ملی امید:

ما در مرحله مقدماتی یک بازی از تیم امید مقابل عربستان در تهران دیدیم که واقعیت‌های زیادی را آشکار کرد.

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: با توجه به ظرفیت هایی که داریم عملکرد سایپا در این فصل خوب بوده است.

مجید جلالی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: از عملکرد تیمم راضی هستم. با توجه به ظرفیت هایی که داریم نتایج ما در 13 هفته گذشته خوب بوده اما می توانستیم بهتر عمل کنیم و نتایج بهتری کسب کنیم.

وی افزود: وقفه های لیگ نه تنها به ما بلکه به همه تیم ها آسیب می رساند. سعی کرده ایم از علم تمرینی کمک بگیریم تا مشکلات کمتر شود. ما از نظر ذهنی و روانی از بچه ها مواظبت می کنیم اما فضای مسابقه با فضای تمرین خیلی فرق می کند. به خصوص فضای ذهنی خیلی متفاوت است که کار را سخت می کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امسال به دنبال قهرمانی یا کسب سهمیه هستید؛ گفت: این موضوعی نیست که الان در مورد آن صحبت کنیم. ما بازیهای خوبی انجام می دهیم و به آینده امیدوار هستیم. فاصله ما با صدر جدول 5 امتیاز است اما می توانستیم بهتر هم عمل کنیم. سعی می کنیم در نیم فصل تیم را ترمیم کنیم و رتبه‌مان را در جدول بهتر کنیم.

سرمربی تیم سایپا همچنین در مورد شرایط تیم ملی امید ایران اظهار داشت: با اطمینان می توانم بگویم که این تیم در 35 سال گذشته بهترین تیم امیدی بوده که تا الان داشته ایم. امیدواریم بتوانیم از تجربیات گذشته استفاده کنیم چون این تیم از جهات زیادی ظرفیت رفتن به المپیک را دارد.

جلالی در پایان گفت: مهم ترین عامل رفتن به المپیک تجربه است. شاید این اردوها و بازیهای متعدد به بالا رفتن تجربه گروه کمک کند. این تیم امیدوار کننده است. ما در مرحله مقدماتی یک بازی از تیم امید مقابل عربستان در تهران دیدیم که واقعیت های زیادی را آشکار کرد. به نظرم لازم است که آن بازی بارها و بارها بازبینی شود تا مشکلات تیم امید از جهات مختلف مشخص و بررسی شود. همه ما علاقه مندیم که تیم امید بعد از چند دهه ناکامی در رسیدن به المپیک اینبار این تابو را بشکند و موفق شود.

مجید جلالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر