کد خبر: 327307 A

عباسی گزینه‌های خودش را گفته نه گزینه‌های هیات مدیره!

عباسی دیروز در شبکه تلویزیونی سهند در مصاحبه‌ای اعلام کرد که فرکی، قلعه نویی، خطیبی، شیخ لاری و باغ آبادی گزینه های او برای هدایت تیم هستند.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: قرار شده عباسی نظرات تونی را در هیات مدیره باشگاه مطرح کند.

کاظم شهریاری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در مورد آخرین وضعیت تونی باید بگویم که او و عباسی به عنوان مدیر عامل تراکتورسازی دیروز جلسه ای داشتند و تونی نظرات و درخواست هایش را گفته و قرار است عباسی حرفهای او را در هیات مدیره باشگاه مطرح کرده و تصمیم گیری کنند. غیر از این هر خبری مطرح می شود در حد شایعه است.

وی افزود: دیشب شایعه شده بود که تونی امروز در تمرین حاضر نمی شود و دستیاران ایرانی اش تیم را تمرین می دهند اما تا لحظه ای که تونی با باشگاه برای جدایی توافق نکرده رسما سرمربی تیم است و طبق قرارداد وظیفه دارد در تمرینات حاضر شود و تیم را تمرین دهد مگر اینکه از طرف مدیر عامل مرخصی داشته باشد. تونی فعلا سرمربی ما است و باید در تمرینات شرکت کند.

وی ادامه داد: تونی مشکلی ندارد و کارش را انجام می دهد. او با عباسی صحبت کرده و درخواست هایش را گفته است. تونی مشکلات خودش را با عباسی مطرح کرده است. این مسائل به اعضای هیات مدیره منتقل می شود و بعد تکلیف تونی مشخص خواهد شد.

مدیر رسانه ای تراکتورسازی اظهار داشت: عباسی دیروز در شبکه تلویزیونی سهند در مصاحبه‌ای اعلام کرد که فرکی، قلعه نویی، خطیبی، شیخ لاری و باغ آبادی گزینه های او برای هدایت تیم هستند و اگر با تونی قطع همکاری کنیم این 5 نفر گزینه های ما برای جایگزینی او هستند. البته این نفرات گزینه های مدیر عامل هستند و گزینه های هیات مدیره نیستند.

وی تاکید کرد: این حرف و حدیث ها و شایعات تمرکز تیم ما را به هم زده و این شایعات برای تیم ما زهر است. این مصاحبه ها از طرف هر کسی باشد برای تیم زهر است و تراکتور در این شرایط حساس بزرگ‌ترین ضربه را می‌خورد چون در بین هواداران چنددستگی ایجاد می شود. الان هر کسی طرفدار یک نفر است و بهتر بود در جلسات خصوصی به نتیجه ای مکتوب می رسیدند و بعد آن را رسانه ای می کردند. از هواداران می خواهم وحدت خودشان را حفظ کنند چون افراد می آیند و می روند و آن چیزی که ماندگار است تراکتورسازی است.

کاظم شهریاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر