کد خبر: 327326 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

اگر مشکلات مالی نبود قطعا از جایگاه فعلی‌مان بالاتر بودیم. حداقل اینکه جزو 3 تیم پایین جدول نبودیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: در شرایط طبیعی استقلال اهواز باید در لیگ 2 بازی می کرد.

فرزاد آشوبی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: فکر می کنم در شرایط طبیعی استقلال اهواز باید در لیگ 2 حاضر می شد. وقتی در یک فرصت کم تصمیم به بازسازی یک مجموعه می گیرید باید به لحاظ مدیریتی و مالی و امکانات خیلی قوی باشید تا این بازسازی با سرعت و کیفیت انجام شود. با توجه به اینکه اول فصل زمان زیادی را از دست دادیم نتوانستیم این چالش را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی افزود: مشکلات مالی روی تیم ما خیلی فشار آورد. درست است ما درگیر مشکلات مالی بودیم اما تا هفته پنجم بچه ها با امیدواری کار را ادامه دادند. بعد از آن هیچ چیز سر جای خودش نبود چون این امکان که یکی دو هفته با وعده و وعید ادامه بدهید وجود دارد اما برای مدتی طولانی نمی توان یک تیم را با وعده های بی نتیجه نگه داشت. چون این وعده های بی سرانجام روی روح و روان بازیکن تاثیر می گذارد و تمرکز را از بازیکن و مربی می گیرد.

وی ادامه داد: اگر مشکلات مالی نبود قطعا از جایگاه فعلی مان حداقل سه پله بالاتر بودیم و حداقل جزو 3 تیم پایین جدول نبودیم.

آشوبی در پایان گفت: اگر شرایط همینطوری پیش برود امیدی به آینده استقلال اهواز نیست اما اگر شرایط عوض شود و حمایت ها بیشتر شود و در نیم فصل تیم ما تقویت شود با یک همدلی و همراهی خوب بین مدیران باشگاه و مجموعه تیم و هواداران می توانیم از این شرایط نجات پیدا کنیم. این تیم یکی از سهمیه‌های خوزستان در لیگ برتر است و حیف است سقوط کند. فاصله ما با تیم های بالاتر از خودمان سه چهار امتیاز بیشتر نیست و می توانیم جبران کنیم.

فرزاد آشوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر