کد خبر: 332192 A

محمود فکری در گفت‌وگو با ایلنا:

قلعه نویی وضعیت سخت تر از این را هم دیده و می تواند از این چالش بیرون بیاید.

استقلال در تبریز از یک بازی سخت عبور کرد و به فینال جام حذفی رسید.

محمود فکری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی  ایلنا اظهار داشت: دیدار تراکتورسازی و استقلال در جام حذفی بازی خوبی بود و گرمای بازی بر سرمای هوا غلبه کرد و بازی خوبی را شاهد بودیم که 3 گل هم داشت. استقلال توانست از این بازی سخت عبور کند و به فینال برسد و این مساله اتفاق خوبی برای استقلال بود.

وی افزود: تراکتورسازی با توجه به نفراتی که دارد در این بازی خوب نبود و می توانست خیلی بهتر باشد. البته اینکه با حضور قلعه نویی می تواند این اتفاق بیفتد یا نه، موضوعی است که من نمی دانم اما تراکتور با این نفرات می تواند بهتر باشد. تونی نتوانست ایراد این تیم را برطرف کند و حالا قلعه نویی آمده و امیدوارم بتواند ایراد تراکتور را برطرف کند.

وی ادامه داد: الان همه جا شرایط سخت است اما با توجه به این شکست جو تبریز برای قلعه نویی بدتر و شرایط این تیم سخت تر می شود. البته قلعه نویی وضعیت سخت تر از این را هم دیده و می تواند از این چالش بیرون بیاید.

فکری در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می تواند قهرمان جام حذفی شود یا نه گفت: فینال 6 ماه دیگر برگزار می شود و ببینیم تا آن موقع استقلال و ذوب آهن اصلا وجود دارند؟ کجای دنیا اینطوری برنامه‌ریزی می کنند که هر سه چهار هفته لیگ را تعطیل کنند و فینال جام حذفی 6 ماه بعد از نیمه نهایی برگزار شود؟ در راس همه این برنامه ریزی ها کی روش قرار دارد که برنامه های روز فوتبال دنیا را از اروپا با خودش آورده و در فوتبال ما پیاده می کند.

محمود فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر