کد خبر: 332215 A

پیروزی‌مان را به پورحیدری تقدیم می‌کنیم

همه ما از اول بازی به خاطر آقای پورحیدری تصمیم گرفته بودیم بازی را ببریم. این برد را به منصورخان تقدیم می کنیم. امیدوارم پورحیدری هر چه سریعتر خوب شود و به استقلال برگردد.

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: بازی بسیار سخت و درگیرانه‌ای را از تراکتورسازی بردیم.

علیرضا رمضانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا اظهار داشت: بازی با تراکتورسازی در تبریز بسیار سخت بود. بازی درگیرانه ای را شاهد بودیم اما خدا را شکر بردیم و به فینال رسیدیم و دل هواداران را شاد کردیم.

وی ادامه داد: همه ما از اول بازی به خاطر آقای پورحیدری تصمیم گرفته بودیم بازی را ببریم. این برد را به منصورخان تقدیم می کنیم. امیدوارم پورحیدری هر چه سریعتر خوب شود و به استقلال برگردد.

رمضانی در مورد تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی در این بازی کلا درگیرانه بازی کرد و دنبال فوتبال نبود. فکر کنم می خواستند بازی را به پنالتی بکشانند یا با درگیری ببرند که زورشان به ما نرسید و به فینال رسیدیم. نمی‌دانم چرا بازیکنان تراکتورسازی اینقدر خشن بازی می کردند و مدام دنبال دعوا بودند اما فوتبالی زورشان به ما نمی‌رسید و وقتی یک تیمی نمی تواند به طور فنی بازی را ببرد رو به بازی درگیرانه و دعوا می آورد. جو استادیوم هم سنگین بود. هوا سرد بود اما در نهایت بردیم و به فینال رسیدیم.

وی در مورد فاصله زیاد بازی های نیمه نهایی با فینال جام حذفی گفت: فاصله که خیلی زیاد است و این مسائل به خاطر برنامه ریزی سازمان لیگ است و نمی توانیم چیزی بگوییم اما شاید اینگونه برنامه ریزی کردن حرفه‌ای نباشد. البته جو تیم ما خیلی خوب بود و با این برد و رسیدن به فینال جام حذفی شرایط استقلال عالی شد. از اول فصل هم بچه ها یکدل بودند تا نتایج خوبی بگیریم و امیدوارم تا آخر فصل همین طور پیش برویم تا قهرمان شویم.

رمضانی در پایان و در مورد بازی هفته بعد تیمش مقابل سیاه جامگان گفت: این بازی یک مقدار سخت است چون ممکن است بچه ها این تیم را دست کم بگیرند. البته بچه های ما حرفه ای هستند. سیاه جامگان دفاعی بازی می کند تا نبازد اما تمام تلاش مان را می کنیم تا ببریم و با قدرت به کارمان در لیگ ادامه دهیم.

علیرضا رمضانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر