کد خبر: 332372 A

کیانی بعد از پیوستن به تراکتورسازی:

بازیکن این فصل گسترش فولاد از بازگشت دوباره به جمع سرخپوشان تبریزی ابراز خرسندی کرد.

مهدی کیانی، بازیکن این فصل تیم گسترش فولاد که امروز بعد از توافق دو باشگاه تبریزی حاضر در لیگ برتر، با عقد قرارداد داخلی به جمع شاگردان امیر قلعه نویی پیوست، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد این انتقال گفت: خدا را شکر می کنم که دوباره توانستم به تیم خودم برگردم. از همه کسانی که در این انتقال نقش داشتند، مخصوصاً فراز کمالوند و امیر قلعه نویی تشکر می کنم. واقعاً از اینکه دوباره به تراکتور برگشتم خوشحال هستم.

وی ادامه داد: فراز کمالوند لطف بزرگی در حق من کرد که اجازه پیوستنم به تراکتور را داد، من یک نیم فصل از تراکتور دور بودم و این مدت برای من مثل چند سال گذشت. تراکتور خانه من است و امیدوارم بتوانم باز هم برای این تیم مفید باشم.

کیانی در مورد اینکه آیا با نظر مستقیم امیر قلعه نویی به تراکتور بازگشته است یا خیر اظهار داشت: آقای قلعه‌نویی با من صحبت کردند و خواستند که به تراکتور برگردم، من هم بلافاصله قبول کردم.

کیانی که در دوره اول حضور قلعه نویی در تراکتور با این مربی به مشکل خورده بود، در واکنش به این که آیا نگران تکرار دوباره آن اتفاقات نیست گفت: آن زمان من نسبت به حالا بی تجربه بودم و به خاطر همین یکسری اتفاقات افتاد که همه می دانیم. اما الان شرایط با گذشته فرق دارد و من هم نگران این مسائل نیستم. آقای قلعه‌نویی خودش با فراز کمالوند در مورد انتقال من حرف زده بود و من با درخواست خود ایشان به تراکتور بر‌می گردم.

کیانی در مورد اینکه آیا به جای سامان نریمان جهان به تراکتور پیوسته است یا خیر نیز گفت: فکر می کنم همینطور باشد و طبق توافق دو طرف سامان به گسترش بر می گردد.

وی در پایان راجع به ثبت قرارداد خود و حضور در تمرین تراکتور گفت: من روز گذشته قرارداد داخلی امضا کردم و ظرف امروز و فردا هم قراردادم را ثبت می‌کنم تا انشالله بتوانم از اولین بازی نیم فصل دوم در اختیار تراکتور باشم. امروز هم در تمرین تراکتور شرکت می کنم.

گسترش فولاد تبریز‌ فراز کمالوند مهدی کیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر