کد خبر: 332551 A

تلاش می‌کنیم مثل پارسال قهرمان جام حذفی شویم

کیفیت زمین فولادشهر خوب نیست و به همین دلیل در بازی‌های خانگی خوب نتیجه نگرفته‌ایم.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ملوان خوب بازی می کند اما نتیجه نگرفته است و بازی سختی مقابل این تیم داریم.

احسان پهلوان در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: بازی سختی با ملوان داریم. ملوان تیم خوبی است و چند بازی این تیم را دیده ایم و عملکرد خوبی در زمین داشتند اما نتیجه نگرفته اند. ما هم بازی قبلی مان را باختیم اما مقابل استقلال خوزستان خوب بازی کردیم هر چند که بدشانس بودیم و از فرصت هایی که به دست آوردیم خوب استفاده نکردیم.

وی در مورد عملکرد تیمش در نیم فصل اول گفت: ما توانستیم به فینال جام حذفی برسیم و در لیگ هم سوم جدول هستیم اما در بعضی از بازیها خوب عمل نکردیم و در خانه نتیجه نگرفتیم. اگر بهتر عمل کرده بودیم الان اول یا دوم بودیم. به نظرم نیم فصل اول خوب بودیم و مثل پارسال باکیفیت بازی کردیم اما شرایط آنطور که می خواستیم پیش نرفت. امیدوارم نیم فصل دوم بهتر کار کنیم و قهرمان لیگ شویم.

وی ادامه داد: کیفیت زمین فولادشهر خوب نیست و به همین دلیل در بازیهای خانگی خوب نتیجه نگرفته ایم. فوتبال ذوب آهن روی زمین است و تیم های دیگر در اصفهان مقابل ما دفاعی کار می کنند و همین مساله کار را در زمین بی کیفیت فولادشهر سخت تر می کند. تلاش می کنیم در فولادشهر بهتر نتیجه بگیریم.

پهلوان در پایان و در مورد فینال جام حذفی گفت: در فینال باید با استقلال بازی کنیم. استقلال امسال خیلی خوب کار کرده و در لیگ هم دوم است. استقلال تیم جوانی است و خوب دفاع می کند و خوب هم ضد حمله می زند چون بازیکنان سرعتی دارد. ما پارسال قهرمان جام حذفی شدیم و تلاش می کنیم امسال هم این عنوان را تکرار کنیم.

احسان پهلوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر