کد خبر: 332585 A

دست تارتار خالی است

الان مورینیو و انریکه هم نمی توانند با این تیم نتیجه بگیرند و شرایط خیلی سخت است. الان مدیران باشگاه باید همه جانبه از تارتار حمایت کنند چون دستش خالی است و ابزار ندارد و بدون بازیکن نمی توان کاری کرد.

مدافع تیم فوتبال راه آهن گفت: آمدم تا به تارتار کمک کنم اما مصدومیت مرا عقب انداخت.

علیرضا محمد در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: من 2 ماه از تیم دور بودم و با آمدن مهدی تارتار به راه آهن آمدم تا به او کمک کنم اما مصدوم شدم و این مصدومیت مرا عقب انداخت. تازه خوب شده ام و آماده بازی هستم.

وی در مورد شرایط راه آهن گفت: من الان از نزدیک با این تیم کار می کنم و معتقدم که باید از تارتار حمایت کرد. راه آهن در حال حاضر نیاز مبرم به بازیکن دارد و باشگاه باید کمک کند و بازیکن بگیرد تا شرایط تیم بهتر شود.

وی ادامه داد: این هفته با فولاد بازی داریم. فولاد تیم خوبی است و هجومی بازی می کند و بازی سختی داریم اما دور از دسترس نیست که ببریم. فولاد در این بازی حمله خواهد کرد و می توانیم در ضد حملات به این تیم ضربه بزنیم. تیم های خوزستانی میل به هجوم شان زیاد است و می شود در ضدحملات کارساز شد و نتیجه بگیریم.

محمد در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا تارتار می تواند راه آهن را در لیگ برتر نگه دارد؛ گفت: خودم هم ناراحت و نگران تیم و تارتار هستم چون شرایط خوبی نداریم. تارتار نیاز به حمایت همه جانبه دارد چون مربی جوان و بادانشی است. الان مورینیو و انریکه هم نمی توانند با این تیم نتیجه بگیرند و شرایط خیلی سخت است. الان مدیران باشگاه باید همه جانبه از تارتار حمایت کنند چون دستش خالی است و ابزار ندارد و بدون بازیکن نمی توان کاری کرد.

علیرضا محمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر