کد خبر: 332592 A

صد در صد می توانیم قهرمان شویم

نفت تهران امکانات خیلی خوبی دارد و همه چیز در این باشگاه روی نظم است و بین بچه ها هم رفاقت و همدلی خیلی خوبی وجود دارد و این مساله باعث می شود تیم نتیجه بگیرد.

کاپیتان تیم فوتبال نفت تهران گفت: استقلال اهواز اگر دو بازیکن باتجربه داشت یقه همه تیم ها را می گرفت.

علیرضا عزتی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: من مصدوم بودم و در بازی با استقلال اهواز بازی نکردم اما در استادیوم حاضر بودم. استقلال اهواز تیم خیلی خوبی بود و بچه های ما در این بازی خیلی دویدند. استقلال اهواز اگر شرایط مالی بهتری داشت و 2 تا بازیکن باتجربه داشتند یقه همه تیم ها را می گرفتند چون جوانهای خیلی خوبی داشتند. خدا را شکر می کنیم که این بازی را بردیم و یقه ما را نگرفتند. ما چندین موقعیت داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم و کارمان سخت شد اما در نهایت بردیم.

وی افزود: شرایط تیم ما نسبت به چهار هفته گذشته خیلی بهتر شده است. البته پارسال در نیم فصل 5 امتیاز نسبت به امسال بیشتر گرفته بودیم اما قول می دهم در نیم فصل دوم خیلی بهتر نتیجه بگیریم چون جوانان خوبی داریم و باتجربه های تیم هم خیلی کمک می کنند و مدیریت خوبی هم داریم. اگر تیم ما شارژ روحی شود تراکتور و صبا را هم می بریم. نفت تهران امکانات خیلی خوبی دارد و همه چیز در این باشگاه روی نظم است و بین بچه ها هم رفاقت و همدلی خیلی خوبی وجود دارد و این مساله باعث می شود تیم نتیجه بگیرد.

عزتی در پایان گفت: امروز و در رختکن به منصوریان گفتم می توانیم قهرمان شویم. صد در صد جزو مدعیان قرار می گیریم. ما مثل پارسال هستیم حتی شاید بهتر و می توانیم امسال قهرمانی را به دست آوریم.

علیرضا عزتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر