کد خبر: 332609 A

مدعی اصلی قهرمانی لیگ هستیم

می خواهم سالها شماره یک تیم ملی باشم و دوست دارم در تیم های خوب خارجی بازی کنم. الان جدی ترین پیشنهادم از برزیل است و مطمئن هستم منصوریان و باشگاه کمکم می کنند تا بهترین اتفاق برایم بیفتد.

دروازه بان تیم فوتبال نفت تهران گفت: با پیروزی مقابل استقلال اهواز به جمع مدعیان لیگ رسیدیم.

علیرضا بیرانوند در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: من مصدوم بودم و در بازی با استقلال اهواز نبودم اما به بچه های تیم این برد را تبریک می گویم. با این پیروزی به وسط جدول رسیدیم و جزو مدعیان لیگ قرار گرفتیم. تمرکزمان روی بازی با تراکتور و صبا است تا نتایج خوبی بگیریم.

وی افزود: الان بازیها 6 امتیازی است و باید این دو بازی تا نیم فصل را ببریم و به بالای جدول برسیم. امتیازات تیم ها به هم نزدیک است  و با یک برد می توان چند پله صعود کرد. امیدوارم بازی با تراکتورسازی نتیجه خوبی بگیریم و روند خوب مان را ادامه بدهیم. از سازمان لیگ می خواهم بازی با تراکتورسازی را یک روز عقب بیندازند چون فاصله بازیها خیلی کم است.

وی ادامه داد: هر چند شروع خوبی در لیگ نداشتیم اما شک نکنید از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم. اول فصل بازیکنان جدیدی به ما اضافه شدند اما متاسفانه مصدومان زیادی داریم و همین مساله تمرکز دفاع ما را به هم ریخت. الان 8 بازیکن مصدوم داریم و کار سخت است. البته با کمک پزشکان خودم را به شرایط بازی رساندم و امیدوارم بتوانم در بازیهای آینده به تیم کمک کنم.

دروازه بان نفت تهران در مورد مشکلات مالی تیمش در این فصل گفت: ما مشکل مالی نداریم. من که اصلا مشکل مالی ندارم و هر وقت باشگاه پول داد دست شان درد نکند و اگر هم پول ندادند حرفی نمی زنم و کارم را می کنم. من مشکل مالی ندارم و اگر هم پول نداشته باشم مصاحبه نمی کنم. مدیریت باشگاه تلاش می کند تا حق بچه ها را بدهد و فکر می کنم طی یکی دو روز آینده پول بچه ها را بدهند. بچه های ما خیلی سختی می کشند و بچه های جوان که از شهرستان آمده اند از بزرگ ترهای تیم درخواست پول دستی کرده اند اما منصوریان و مدیریت باشگاه تلاش می کنند تا مشکلات مالی حل شود.

وی در مورد بازی با تراکتورسازی اظهار داشت: تراکتورسازی بازیکنان خیلی خوبی گرفته است. قلعه نویی مربی باتجربه ای است و در نقل و انتقالات خوب کار کرده و کار سختی داریم. این بازی در زمین خودمان است و تلاش می کنیم نتیجه خوبی بگیریم. امسال در لیگ و آسیا مدعی هستیم چون تیم خیلی خوبی داریم و انتخاب ترکیب اصلی برای کادر فنی سخت است چرا که همه بچه ها انگیزه بالایی دارند. مطمئن باشید ما مدعی اصلی قهرمانی هستیم.

بیرانوند در پایان گفت: هدف من بازی در تیم های خوب خارجی و به خصوص اروپایی است و در این زمینه در یکی دو هفته آینده خبرهای خوبی می شنوید. می خواهم سالها شماره یک تیم ملی باشم و دوست دارم در تیم های خوب خارجی بازی کنم. الان جدی ترین پیشنهادم از برزیل است و مطمئن هستم منصوریان و باشگاه کمکم می کنند تا بهترین اتفاق برایم بیفتد.

علیرضا بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر