کد خبر: 332881 A

هفته شانزدهم لیگ برتر

در نخستین هفته از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر کشور، دو تیم پدیده مشهد و پرسپولیس تهران روز شنبه در ورزشگاه ثامن شهر مشهد به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، دو تیم پدیده و پرسپولیس درحال در هفته شانزدهم مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت که شرایط دو تیم نسبت به دور رفت رقابتها و شروع لیگ کاملاً تغییر کرده است.

تیم میزبان که در اوایل فصل نتایج خوبی را کسب کرد و حتی تا رده های بالای جدول نیز صعود کرده بود، حالا دچار افتی مشهود شده است و تا رده دوازدهم جدول سقوط کرده است. اما در طرف دیگر میدان، سرخپوشان تهرانی برعکس شروع لیگ که با وضعیت بحرانی روبرو بودند و در برهه ای حتی به رده آخر جدول نیز سقوط کرده بودند، با پیدا کردن ثبات تیمی توانستند با کسب نتایج خوب دور رفت لیگ را در رده چهارم به پایان برسانند و در صورت کسب سه امتیاز این بازی حتی تحت شرایطی خاص می توانند به رتبه سوم نیز برسند.

اما این دیدار جدا از تمام حساسیت های امتیازی و رده بندی جدول که ناشی از نزدیک بودن امتیازات تیم ها در جدول لیگ است، به نوعی تداعی کننده آخرین گل هادی نوروزی کاپیتان فقید سرخپوشان هم هست.

24 ابدی پرسپولیس که در اواسط دور رفت در یک تراژدی تلخ و باور نکردنی به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت، آخرین گل خود با لباس پرسپولیس را در بازی رفت مقابل همین تیم پدیده و به یا ضربه بسیار دیدنی به ثمر رساند تا حالا در غیاب او، بازی برگشت دو تیم تحت تاثیر آخرین گل وی قرار بگیرد. مرحوم نوروزی با گلی که در دیدار رفت وارد دروازه پدیده کرد، موجب تساوی 2-2 دو تیم شد و از همان بازی بود که پرسپولیس به علت از دست دادن دو امتیاز خانگی در شروع لیگ، به نوعی وارد حاشیه شد.

پرسپولیس در این بازی نمی تواند از دو مهره کلیدی خود یعنی فرشاد احمدزاده و احمد نوراللهی به دلیل محرومیت و مصدومیت استفاده کند و در طرف دیگر تیم پدیده برای این دیدار هیچ بازیکن محروم و مصدومی نخواهد داشت.

هادی نوروزی

هادی نوروزی

پرسپولیس پدیده مشهد هادی نوروزی درگذشت هادی نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر