کد خبر: 333038 A

قنبرزاده خبر داد:

بازیکنان تیم نفت که روز گذشته در اعتراض به اوضاع مالی بد باشگاه در تمرین تیم خود حاضر نشدند تا ساعتی دیگر در تمرین حضور خواهند یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بازیکنان نفت تهران که دست به اعتصاب زده بودند و قرار نبود در تمرین تیم خود حاضر شوند تا ساعتی دیگر تمرین خواهند کرد.

این اعتصاب در حالی رخ داد که بازیکنان این تیم اعلام کرده بودند که در صورت ادامه وضع موجود حتی در بازی مقابل تراکتورسازی که فردا برگزار خواهد شد نیز حضور نخواهند یافت و حاضر نیستند تا با این شرایط برای نفت به میدان بروند.

بعد از این اتفاق که سر و صدای زیادی را هم درپی داشت و موجب دلخوری مدیران باشگاه نفت شده بود، گویا شخص علیرضا منصوریان برای شکستن اعتصاب بازیکنان تیمش دست به کار شده است و با صحبتی که به صورت خصوصی با چند نفر از بازیکنان اصلی و با تجربه نفت داشته است، آن ها را متقاعد به حضور در تمرین و آماده شدن برای بازی مقابل تراکتورسازی کرده است.

در همین رابطه و بعد از اقدامات منصوریان، قرار شده است که بازیکنان نفت امروز در تمرین حاضر شوند و در بازی فردا نیز به میدان بروند.

گفتنی است، منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا این خبر را تایید کرد و گفت: ما وعده ای به بازیکنان نداده ایم و تا جایی که می دانم بازیکنان امروز در تمرین حاضر خواهند شد.

علیرضا منصوریان نفت تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر