کد خبر: 333051 A

هفته شانزدهم لیگ برتر؛ استقلال-سیاه‌جامگان

ایلنا: در آخرین بازی از هفته شانزدهم لیگ برتر، استقلال تهران و سیاه جامگان مشهد، فردا یکشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، استقلال و سیاه جامگان در حالی در هفته شانزدهم لیگ برتر مقابل هم قرار می‌گیرند که در جدول رده بندی لیگ وضعیتی کاملاً متفاوت دارند.

آبی پوشان که بهترین روزهای خود در فصل جاری را تجربه می کنند، با 30 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارند و سیاه و قرمزپوشان مشهدی هم که از همان ابتدای لیگ وضعیت مناسبی نداشتند، حتی با تغییر سرمربی و آمدن مرد باتجربه ای مثل فرهاد کاظمی از بحران خارج نشدند و اکنون با تنها 9 امتیاز در رده پانزدهم و یکی مانده به آخر جا خوش کرده اند.

شاگردان پرویز مظلومی که بعد از پیروزی بسیار مهم و روحیه بخش در نیمه نهایی جام حذفی مقابل تراکتورسازی و رسیدن به فینال، به یکی از اهداف مهم خود دست یافتند، حالا با فراغ بال بیشتری روی مسابقات لیگ متمرکز شده اند و قصد دارند تا با ادامه روند مناسب خود، شانس کسب دوگانه در انتهای فصل را برای خود افزایش بدهند.

شاید نکته منفی این بازی را برای استقلال بتوان غیبت مهدی رحمتی سنگربان شماره یک این تیم دانست. رحمتی که در تمام بازی های نیم فصل نخست درون دروازه قرار داشت و نقشی اساسی در موفقیت های استقلال تا اینجای فصل داشته است، با مصدومیتی که در بازی مقابل تراکتورسازی به آن دچار شد، یک ماه را دور از میادین سپری خواهد کرد تا به این ترتیب فرصت برای وحید طالب لو، دیگر دروازه بان با تجربه استقلال که در این فصل فرصت حضور در دروازه این تیم را پیدا نکرده بود فراهم شده باشد تا بلکه بتواند دوباره شایستگی های خود را به رخ رقیب همیشگی اش بکشد.

در تیم سیاه جامگان هم تمام امید فرهاد کاظمی به ساق پای رضا عنایتی مهاجم باتجربه و گلزن این تیم خواهد بود تا شاید تجربه این بازیکن سابق استقلال، در این بازی سنگین به کار کاظمی و تیم بحران زده اش بیاید.

لازم به ذکر است که دیدار رفت دو تیم در هفته اول لیگ، در ورزشگاه ثامن مشهد با حساب دو بر یک به سود آبی‌پوشان خاتمه یافته بود.

استقلال فرهاد کاظمی پرویز مظلومی استقلال و سیاه جامگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر