کد خبر: 333059 A

ارسلان مطهری در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: مهاجم جوان تیم نفت اعتقاد دارد تمرین نکردن بازیکنان نفت، نشان دهنده اعتراض شدید آنها به بحران مالی این باشگاه است.

ارسلان مطهری مهاجم جوان تیم نفت، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد اعتصاب بازیکنان این تیم به خاطر بحران مالی و اینکه آیا امروز تمرین خواهند کرد یا خیر گفت: ما الان در رختکن هستیم و داریم آماده می‌شویم که به جلسه آنالیز برویم. هنوز معلوم نیست که تمرین می کنیم یا نه و بعد از صحبت با کادرفنی این موضع مشخص خواهد شد.

وی در ادامه راجع به اینکه آیا این اعتصاب مشکل مالی باشگاه را حل خواهد کرد یا خیر گفت: مشکلی شاید حل نشود، اما حداقل نارضایتی شدید ما از این اوضاع را نشان خواهد داد و صدای اعتراض ما به گوش مدیران باشگاه خواهد رسید. در ضمن ما اگر تمرین هم بکنیم با توجه به تمرکز نداشتن بچه ها احتمال مصدومیت زیاد خواهد بود. چون هیچکدام از ما شرایط روحی مناسبی نداریم.

مهاجم تیم ملی امید در پاسخ به این سوال که آیا برای تمرین امروز وعده ای از سوی مدیریت باشگاه به بازیکنان داده شده یا خیر بیان داشت: هیچ وعده ای به ما نداده اند و هنوز هم نمی دانیم قرار است چه اتفاقی بیفتد. تا جایی که من می دانم شرایط مثل سابق است.

وی در پایان راجع به اینکه آیا بازیکنان در بازی فردا حاضر خواهند شد یا خیر گفت: امروز همه چیز معلوم می‌شود، فعلاً باید با کادرفنی صحبت کنیم تا ببینم چه تصمیمی باید بگیریم.

تیم ملی نفت جوان بحران مالی مشکل مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر