کد خبر: 333133 A

واکنش‌ها به پخش نشدن مصاحبه ظریف ادامه دارد

ایلنا: رضارشیدپور، مجری برنامه "دید در شب" درباره مصاحبه پخش نشده عادل فردوسی‌پور با وزیر امورخارجه کشورمان پیشنهادهای جالبی به مجری برنامه نود داده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در حالی که پخش نشدن مصاحبه عادل فردوسی پور با دکتر ظریف در شب یلدا واکنش های متفاوتی را باعث شده، رضا رشیدپور پیشنهادهایی در همین خصوص به مجری برنامه نود ارائه کرده است.

رضا رشیدپور در اینستاگرامش نوشته است: چند هفته پیش دوستان اتاق فکر برنامه مشغول نامه‌نگاری برای دعوت رسمی از آقای دکتر ظریف جهت حضور در "دید در شب" بودند که عکس مصاحبه عادل فردوسی پور با ایشان منتشر شد و صد البته ما هم برای پرهیز از موازی کاری؛ پیگیری را متوقف کردیم تا شب یلدا فرا برسد. البته از همان روزهای اول به همکارانم گفتم که احتمال پخش این گفت و گو را ضعیف می دانم ولی به هر حال صبر کردیم. حالا که این اتفاق افتاده دو پیشنهاد مجزا داریم؛ یک: ضمن احترام به تصمیم رسانه ملی پیشنهاد می کنیم که فیلم کامل مصاحبه را در فضای مجازی منتشر کند تا ضمن تقدیر از انتظار میلیون ها مخاطب، بتوانیم چهره مناسب تری از ساختار رسانه ای کشورمان در افکار عمومی ترسیم کنیم. در صورت نیاز ما هم قول می دهیم که تمام توان خودمان را در تیم دید در شب و همچنین زیر ساخت قوی و حرفه ای آپارات را جهت پوشش بهتر و قوی تر در اختیار جناب فردوسی پور عزیز قرار بدهیم.

دو: ضبط یک برنامه مجدد؛ ضمن تشکر از جناب عادل خان بابت انجام مصاحبه؛ خودمان به صورت مستقل و رسمی دکتر ظریف را به برنامه دعوت کرده و علاوه بر پرسش های طراحی شده قبلی ماجرای برنامه نود را هم مورد کنکاش قرار دهیم.

رضا رشیدپور ضمن منتشر کردن این پست از فالوورهایش خواسته تا در این مورد نظرشان را به او اعلام کنند.

گفتنی است، قرار بود مصاحبه عادل فردوسی پور با دکتر ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان هفته گذشته در برنامه نود پخش شود اما با مخالفت مسئولان صدا و سیما این اتفاق رخ نداد.

رضا رشیدپور عادل فردوسی پور برنامه نود دکتر ظریف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر