کد خبر: 333173 A

رضا رشیدپور در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: کسی که فضای داخل سازمان را لمس کرده باشد و فضای شبهای خاص مثل شب یلدا و شب عید را در سازمان بداند حدس زدن اینکه مصاحبه ظریف در شب یلدا پخش می شود یا نه زیاد سخت نیست.

مجری برنامه دید در شب در گفت‌وگو با ایلنا از پیشنهادهای خود مبنی بر منتشر کردن مصاحبه دکتر ظریف دفاع کرد.

گفت و گوی خبرنگار ورزشی ایلنا با رضا رشیدپور را در زیر می خوانید.

* آقای رشیدپور! مدعی شدید که می‌دانستید مصاحبه فردوسی پور با ظریف پخش نمی‌شود.

من اطلاع خاصی از مصاحبه عادل با ظریف نداشتم اما کسی که فضای داخل سازمان صدا و سیما را لمس کرده باشد و فضای شبهای خاص مثل شب یلدا و شب عید را در سازمان بداند حدس زدن اینکه مصاحبه ظریف در شب یلدا پخش می شود یا نه، زیاد برایش دشوار نیست. بنابراین من روی تجربه کار 17 ساله ام در تلویزیون این مساله را حدس زده بودم.

*به فردوسی پور پیشنهاد داده اید که مصاحبه ظریف را به شما بدهد تا در فضای مجازی پخش کنید. گویا مطمئن هستید این مصاحبه در 90 پخش نمی شود؟

بعید می دانم بشود آن را پخش کرد. مخصوصا الان که کمپین‌های مجازی در این رابطه ایجاد شده سازمان را مصمم کرده که اجازه پخش به آن ندهد. حدس من این است که مصاحبه عادل با ظریف از تلویزیون پخش نمی‌شود. من به عادل این پیشنهاد را دادم تا هم انتظارات مردم برآورده شود و هم وقت ارزشمند ظریف و عادل هدر نرود و این مصاحبه در فضای مجازی پخش شود.

*گویا تصمیم دارید اگر عادل این پیشنهاد را نپذیرفت خودتان ظریف را دعوت کنید. اگر این اتفاق بیفتد در مصاحبه با وزیر امور خارجه چقدر به فوتبال خواهید پرداخت؟

بعد از این اتفاقی که برای برنامه 90 افتاد قطعا بخش مهمی از این مصاحبه را به ورزش و فوتبال اختصاص خواهم داد تا مخاطبان برنامه 90 از آن بهره ببرند. همان موقع که عادل این مصاحبه را گرفت ما هم در حال نامه نگاری بودیم تا از آقای دکتر ظریف دعوت رسمی کنیم اما وقتی عادل آن مصاحبه را گرفت، گفتیم موازی‌کاری نشود. اگر مصا حبه فردوسی پور در فضای مجازی هم پخش نشود و ظریف دعوت ما را بپذیرد بخش مهمی از آن را به ورزش و فوتبال اختصاص خواهیم داد.

*خود شما چقدر فوتبالی هستید؟

فوتبالی هستم اما به معنای غلیظ فوتبالی نیستم. فوتبال را می بینم اما نه حرفه ای و فقط بازی‌ها را می بینم و از آن لذت می برم. از بعضی بازی‌های خاص مثل بازیهای تیم ملی که همه آنها لذت بخش هستند و برخی بازی‌های لیگ ایتالیا و اسپانیا و انگلیس لذت می برم چون تماشای آنها منطق و هیجان را با هم دارد.

رضا رشیدپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر