کد خبر: 333278 A

هافبک عراقی تهدید به شکایت کرد

ایلنا: هافبک عراقی، استقلالی‌ها را تهدید به شکایت کرد.

به گزارش ایلنا، جاسم کرار در صفحه‌ اینستاگرام خود در شبکه اجتماعی نوشت: باشگاه استقلال خانه و ماشین مرا به سرقت بردند. آقای افشارزاده آیا شما این کار را تائید می‌کنید؟ خانه من که در آن تمام وسایل شخصی‌ام، لباس، طلا و 50 هزار دلار پول+کارت‌های بانکی و آیپدهای فرزندانم بود مورد سرقت قرار گرفته و هیچ اثری از آنها نیست.

آیا درست است باشگاه‌استقلال بدون اجازه بنده شخص دیگری را در خانه من جایگزین کند؟ در صورتی که تا الان که بیشتر از یک‌ماه می‌گذرد هنوز پول سال‌گذشته و مالیاتی که توافق و تعهد کرده بودند را پرداخت نکرده‌اند. قرار بود در صورت پرداخت پول به من، خانه را تحویل بدهم ولی متأسفانه هیچ‌کدام از تعهدات که به من داشتند عملی نشده و علاوه بر آن خانه و ماشین من را به سرقت بردند.

از آقای‌افشارزاده انتظار دارم پیگیر این موضوع باشند و بنده می‌توانستم با شکایت به فیفا تمام حق و حقوق خودم را بدست بیاورم اما به باشگاه‌استقلال احترام گذاشتم و انتظار داشتم آنها هم به من احترام بگذارند. من امروز از طریق وکیل‌حقوقی و مدیر برنامه‌ام شکایتی تنظیم کرده و از طریق مراجع قانونی حقم را تمام و کمال خواهم گرفت.

کرار جاسم

جاسم کرار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر