کد خبر: 334509 A

هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال

ایلنا: سیاه‌جامگان در خانه استقلال اهواز را شکست داد و دیدار تراکتورسازی و گسترش‌ فولاد برنده نداشت.

به گزارش ایلنا، در روز دوم هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، 2 دیدار به طور همزمان از ساعت 14:30 برگزار شد.

تراکتورسازی 1-1 گسترش فولاد

در دربی تبریز تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان گسترش فولاد بود که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. تک گل تیم گسترش را محمد ابراهیمی، بازیکن پیشین تیم تراکتورسازی در دقیقه 35 زد و خالد شفیعی در دقیقه 80 کار را به تساوی کشاند.

هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر، ساعت 14:30  ورزشگاه یادگار امام تبریز
داور: البرز حاجی پور            کمک‌ها:  میریعقوب حجتی و یعقوب سخندان
کارت زرد: 
دقیقه 55 – مگنو باتیستا از گسترش فولاد
دقیقه 60 –  آگوستو سزار از تراکتورسازی

تراکتورسازی: 
محمدرضا اخباری، خالد شفیعی (84 مهران قربان پور)، کارلوس کاردوسو، محمد ایرانپوریان، علی حمودی، فردین عابدینی (61 میرهانی هاشمی)، مهدی کیانی، آگوستو سزار، شاهین ثاقبی، ایوب کلانتری و فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه‌نویی 

گسترش فولاد: 
گئورگیف، مصطفی اکرامی، امید نظامی‌پور، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، امیرحسین کریمی، مگنو باتیستا، سامان نریمان جهان (68 – داریوش شجاعیان)، محمد ابراهیمی (90 سیدمحسن حسینی)، شهرام گودرزی (78  محسن حمیدی) و سیدمهدی سیدصالحی.
سرمربی: فراز کمالوند

شرح گل ها:

0 – 1 (گسترش فولاد، محمد ابراهیمی، دقیقه 35) بدون شک یکی از زیباترین گل های این هفته را محمد ابراهیمی به ثمر رساند، وی توپ دریافتی به شکلی حرفه ای با سینه استپ کرد و سپس با سر توپ را از مدافع مستقیم خود عبور داد و با ضربه ای دیدنی و دقیق توانست اولین گل این بازی را به ثمر برساند.
1 - 1 (تراکتورسازی، خالد شفیعی، دقیقه 79) پاس بلند ایرانپوریان با عبور بالای سر مدافعان مدافعان گسترش و در حالی که گئورگیف از دروازه بیرون آمده بود نصیب خالد شفیعی شد و وی نیز با پروازی بلند به زیبایی گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

سیاه جامگان 2-1 استقلال اهواز

سیاه‌جامگان نیز در ورزشگاه ثامن مشهد پذیرای تیم قعر جدولی استقلال اهواز بود که این دیدار با برتری 2 بر صفر شاگردان کاظمی خاتمه یافت. گل‌های تیم سیاه‌جامگان را سوسه و حسین زامهران به ترتیب در دقایق 58 و 66 به ثمر رساندند و حمزه خذیراوی در دقیقه 89 تک گل میهمان را زد تا شاگردان فرهاد کاظمی دوئل قعرنشینان را از شاگردان سیاوش بختیاری‌زاده ببرند.

هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر، ساعت 14:30  ورزشگاه ثامن مشهد
داور: بابک وسیله بر      کمک‌ها:  فرزاد بهرامی و حمزه علی سلیمی
کارت زرد:
 حسین کریمی دقیقه 69 سیاه جامگان
کارت قرمز:
محمد اسماعیل نظری دقیقه 90+1 استقلال اهواز
عادل کلاه کج دقیقه 90+3 استقلال اهواز

سیاه جامگان:
 محمدحسن عین افشار، میثم  حسینی، رضا شربتی، علیرضا نقی زاده(60 زامهران)، مهدی جعفرپور، مصطفی احمدی، الوکورده، حسین کریمی(75 سعید واسعی)، ایمان موسوی، کل کنویا و آلاجی سوسه.
سرمربی: فرهاد کاظمی 

استقلال اهواز: 
لوییز فرناندو، علی حلیچی، محمداسماعیل نظری، مهدی اسلامی، شاهین مجیدی، عادل کلاه کج، حسین بهرامی، مبین میردورقی(80 رضا ایار)، حمزه خذیراوی، رضا بهمئی(56 علی بیگدلی) و میلاد میلاد پاک پرور.
سرمربی: سیاوش بختیاری زاده

 

شرح گل‌ها:

1-0(سیاه جامگان): شوت حسین کریمی درون محوطه جریمه را فرناندو ناقص دفع کرد تا سوسه با یک بغل پای ساده دروازه خالی تیم استقلال اهواز را باز کند.
2-0(سیاه جامگان): سانتر از چپ مشهدی ها با ضربه سر سوسه همراه شد ، توپ درون دروازه به زامهران رسید تا او با یک ضربه راحت دروازه را باز کند و اختلاف را برای سیاه جامگانی ها دو برابر کند.
2-1 (استقلال اهواز) : ضربه ی علی بیگدلی از سمت چپ را عین افشار دفع کرد تا خضیراوی دروازه خالی را باز کند و اختلاف را کم کند.

رقابت های لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر